picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

programowanie dla dzieci Opole, poleci ktoś ?

programowanie dla dzieci Opole, poleci ktoś ?

Czy warto wybierać profesjonalne programowanie dla dzieci i czy one coś z tego zapamiętają na przyszłość?

NBA-dresy

Posty: 1

 
Wybierając kursy programowania dla młodzieży w wieku 16-18 lat można przybliżyć im tworzenie stron internetowych, ale również mogą się dowiedzieć tego, czym jest hacking. Im więcej wiedzą o zagrożeniach, jakie na nich czekają tym bezpieczniej.

wom_ww

Posty: 5

 
Szukaliśmy, które zajęcia dodatkowe dla młodzieży i na szczęście trafiła nam się szkoła programowania, która jest w stanie dać synowi to, czym się interesuje.

Posty: 11

 
Syn osiemnaście lat mówi, iż chce na kurs programowania. Nagle informatyka dla młodzieży stała się dla niego słynna. Dziwne, lecz cieszę się, iż mogę go zapisać do szkoły, jaka jest bardzo dobrze przygotowana i ma ofertę, jaka mnie i synowi pasuje.

erbis

Posty: 4

 
Dla zainteresowanych organizowane są kursy programowania dla młodzieży, a więcej przydatnych informacji można znaleźć tutaj https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl.

Tomcio

Posty: 3

 
Według mnie nauka programowania dla młodzieży to najlepsze, co można wybrać. Moje dzieci cały czas mają telefony przy sobie, a teraz wiedzą jak trzeba tworzyć te aplikacje i gry. Super sprawa, polecam wszystkim zainteresowanym, bo to jest to, czego dla dziecka szukają.

abb121s

Posty: 24