picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Witam. Jakie przedszkole w Wilanowie polecacie? Czytałam o kilku, ale nie do końca jestem przekonana? Z góry dziękuję za pomoc.

Gruby_56

Posty: 1

 
Przemyśl dobrze decyzję. Sportowe przedszkole w Wilanowie jest super ze względu na to, że dzieci nie mają tu prawa się nudzić. Poza tym sport to zdrowie i maluchy od najmłodszych lat powinny wiedzieć, że gimnastyka i zajęcia sportowe to niezwykle znacząca część naszego życia. Prowadzam do takiego Zosię i jestem jak najbardziej za.

NowePRO

Posty: 27

 
Nie mam olbrzymiego doświadczenia, jeżeli chodzi o przedszkole w Wilanowie, bo dopiero się tu przeprowadziliśmy. Jak coś będę raczej szukała prywatnej placówki przedszkolnej.

Yuri20

Posty: 11

 
Ceny są zróżnicowane, dlatego najlepiej wziąć pod uwagę kilka ofert i porównać. Jeżeli zależy ci na niepublicznym przedszkolu w Wilanowie to działaj wcześniej, bo z tego, co wiem, to przedszkola o dużym zainteresowaniu.

czerław3

Posty: 9

 
Sport jest ważny i co fajne najmłodszym dzieciom takie zajęcia się podobają. Nie skreślajcie od razu z listy sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, bo dziecku może być ciężko. Te zajęcia są dostosowywane do wieku, dlatego bez obaw. Z własnego doświadczenia polecam.

labuh

Posty: 6

 
Zajęcia sportowe dla najmłodszych to kapitalna rzecz. W takim przedszkolu w Wilanowie mój synek miałby po prostu raj. Czekam na przeprowadzkę i na pewno się zdecyduję, bo zależy mi na tym, żeby nie chodził do „przechowalni”. Teraz jak tylko ludzi stać na prywatne przedszkola, wybierają tę możliwość. W takich jest lepsza opieka.

Deffik

Posty: 15

 
Polecam to przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Mój synek chodzi tu już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam z uwagi na doświadczoną kadrę i domową atmosferę.

pawel253

Posty: 7

 
Mam do was pytanie, czy duże są różnice w cenach w takich przedszkolach prywatnych. Szukam czegoś naprawdę wyjątkowego dla mojej córci :) Na pewno musi to być przedszkole w miasteczku Wilanów, bo tu miałybyśmy wszystko po drodze szkołę starszego syna, pracę i właśnie przedszkole. Jak coś, dajcie znać. Dziękuję.

dominikk6

Posty: 5

 
Rytmika jest w każdym przedszkolu. Myślę, że więcej zajęć sportowych to nic złego dla dzieci. Sama myślę właśnie nad takim wyborem. Prywatne przedszkole w Wilanowie o profilu sportowym to całkiem dobra idea.

bartek33

Posty: 8