picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, proszę o pomoc

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, proszę o pomoc

Witam serdecznie. Mam pytanie, jakie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci polecacie. Liczę na waszą pomoc :) i z góry serdecznie dziękuję.

wrona

Posty: 1

 
No to może i my spróbujemy, skoro to takie fajne zakłady z programowania. Kiedy Janek zacznie kodować, to na pewno wyjdzie z tego coś dobrego :D Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 2

 
Zerknijcie sobie na te kursy programowania https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To idealna szkoła. Moich dwóch synów uczy się tutaj kodowania i są niezmiernie zadowoleni. Polecam więc z własnego doświadczenia, a dokładnie mówiąc doświadczenia moich dzieci.

czesławek

Posty: 2

 
Podobnie wygląda sprawa, jeśli chodzi o zajęcia dla młodzieży. Też polecam programowanie, ponieważ sporo wnosi w życie dziecka. Uczy nie tylko umiejętności cyfrowych, lecz też uczy logicznego myślenia. Mój syn jest wniebowzięty zajęciami i nie ma zamiaru rezygnować.

tubbytimmy1

Posty: 33

 
Mnie też wydaje się, iż Kuba lepiej zaczął się uczyć tzn. szybciej wychodzi mu nauka szczególnie matematyki. Jeśli miałbym się zastanawiać dlaczego, to na pewno widzę w tym wpływ kursów programowania, na jakie syn uczęszcza od paru miesięcy. Zajęcia niezmiernie mu się podobają i wobec tego nie rezygnujemy.

Wraczki333

Posty: 2

 
Popieram naukę programowania. To świetne lekcje, tylko trzeba pamiętać, żeby wybrać dobrą placówkę, w której są wykwalifikowani i doświadczeni wykładowcy. Inaczej będziesz tylko płacić, a efektów nie będzie widać, a nawet dziecko może być niezadowolone.

Klakierek56

Posty: 23

 
Sprawdź sobie takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w dużych renomowanych placówkach edukacyjnych, ponieważ w takich miejscach lekcje są naprawdę skuteczne.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Polecam programowanie jako wyborne zajęcia dla dzieci nawet tych najmłodszych. Jeżeli szukacie czegoś faktycznie ciekawego i przyszłościowego, to wybierzcie kodowanie. Jest wiele kursów, jakie są godne uwagi i z jakich pożądane byłoby skorzystać.

pawel253

Posty: 9

 
Przedstawię propozycję córce :) Fajna sprawa z tymi warsztatami z programowania. Też dużo dobrego czytałam na ten temat, że kodowanie uczy logicznego myślenia, rozwiązywania problemów itd. Tyle, że zastanawiam się, czy to nie będzie za dużo siedzenia przed komputerem :D Boję się o przyszłość dziecka, chcę dla niego jak najlepiej.

21gregorek

Posty: 15

 
Ja również szukałam i zastanawiałam się nad zajęciami pozalekcyjnymi dla młodzieży. Widziałam, że programowanie ma świetne opinie i szczerze powiem, że samej mi się podoba. Na jakie kursy zapisaliście swoje pociechy?

Klarka34

Posty: 7