picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przedszkole wilanów, gdzie ?

przedszkole wilanów, gdzie ?

Witam serdecznie. Szukam dla swojej córci jakiegoś dobrego przedszkola w Wilanowie. Może być również prywatne. Polecacie jakieś?

Złoty

Posty: 1

 
To prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów, które polecam każdemu karatekids.eu. Przepisałam tu córkę z publicznej placówki. Od razu widzę różnicę :)

Kitas

Posty: 6

 
Dla mnie dość ważna jest też sama nauka. Chciałabym od najmłodszych lat zaszczepić w córce jakąś pasję. Lubi sport, więc może jakieś sportowe przedszkole w Warszawie? Orientujecie się może, czy na Wilanowie znajdę coś takiego. Na zapisie zależy mi dość pilnie, bowiem prędko muszę wrócić do pracy.

pawel253

Posty: 7

 
Nie wszędzie są tak uprzejmi i mają czas, żeby udzielać wyczerpujących odpowiedzi. Natomiast to prawda, iż zanim wybierzesz przedszkole w Miasteczku Wilanów, musisz zbadać dużo propozycji.

Worms

Posty: 10

 
To prawda, że przedszkole jest jak drugi dom dla maluszków. Jak coś jest w takich miejscach nie tak, nie chcą chodzić. Kontynuując takie prowadzanie dziecka pod presją, można zrobić mu traumę na całe życie. Wybrałam dobre prywatne przedszkole w Wilanowie i jestem zadowolona. Najważniejsze, że mój synek również.

Black_Riot

Posty: 5

 
Będę szukała i dzwoniła, bowiem faktycznie sprawa jest pilna. Może w jakimś prywatnym przedszkolu w Miasteczku Wilanów znajdzie się miejsce. Na obecną chwilę zależy mi na jakiejkolwiek placówce, która przyjmie syna i będę mogła wrócić do pracy.

Hihi_WWW

Posty: 18