picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zadania maturalne z matematyki, gdzie ?

zadania maturalne z matematyki, gdzie ?

Szukam w Internecie zadań maturalnych z matematyki z rozwiązaniami. Tylko jakieś naprawdę rzetelne stronki.

grubasek

Posty: 2

 
Super dziękuję. Na pewno sobie sprawdzę, co to za serwis. Mam nadzieję, iż zadania są tu faktycznie okej, a przede wszystkim rozwiązania. Też miałem w planach jakieś kursy online z matematyki.

namok

Posty: 7

 
A może jakieś kursy online z matematyki? Do matury trzeba się przygotować. Inaczej być nie może ;) Z jakich materiałów korzystacie? Może jakieś książki, stronki, serwisy? Boję się, że nie zdążę powtórzyć wszystkich tematów. Chciałbym zacząć jak najwcześniej według jakiegoś konkretnego planu.

Jozefffin

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o matematykę i zadania maturalne, to nie mam większych problemów. Na egzaminie raczej sobie poradzę. Nie ukrywam, iż jeśli ktoś podesłałby tu rzeczywiście ciekawą stronkę z pomocą, to bym skorzystała.

eXathloc

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o matematykę, to zadania maturalne znajdziesz na wielu stronach internetowych. Mnie najlepiej przypadły te z gotowymi rozwiązaniami. Dzięki takiej pomocy bardzo szybko przygotowałam się do matury.

Black_Riot

Posty: 3

 
Matura rozszerzona z matematyki. Kto pisze? Czego się boicie najbardziej? Może korzystacie z jakiegoś fajnego serwisu. Dużo jest ciekawych stron i trudno ogarnąć, który będzie najlepszy. Chciałabym już oprzeć się na jednej sprawdzonej pomocy i zadaniach prawidłowo rozwiązanych.

propek1

Posty: 8

 
To zobacz sobie ten serwis http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-podstawowa/. Jak dla mnie jest wystarczający. Piszę maturę podstawową z matematyki, a zadań jest tu spora ilość. Wszystkie rozwiązania, objaśnienia itd. Polecam wszystkim.

beata77

Posty: 10

 
No właśnie, bo teraz to się narobiło mnóstwo takich serwisów, gdzie masz zadania i rozwiązania. Z jakiego korzystasz? Mam zamiar pisać maturę rozszerzoną z matematyki i szukam naprawdę dobrze rozwiązanych zadań. Jak coś polecacie, to się odezwijcie. Czekam i dziękuję.

Zlomex

Posty: 4

 
Ja bym tak nie demonizowała tej sprawy. Jak odpowiedni wcześnie zaczniesz się przygotowywać, na pewno zdasz. Zacznij powtórzenia od tego, z czym masz największy problem. Matura podstawowa z matematyki nie jest trudna ;)

matek562

Posty: 5