picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szkoła językowa

szkoła językowa

Witajcie. Zmiany w życiu i muszę uczyć się języka obcego. Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną w naszym mieście szkołę językową? Zależy mi najbardziej na dobrych lektorach, którzy nauczą mnie mówić płynnie.

grzes3345

Posty: 1

 
Myślę, że najwięcej zależy od tego czego oczekujemy. Wiele osób nastawia się na to, żeby ktoś ich pieścił a nie wymagał od nich. Takie osoby nie nauczą się nigdy języka obcego.

Lupusx

Posty: 6

 
Dobrym sposobem na naukę języków według mnie są bezpośredni rozmowy. W dzisiejszych czasach można mieć nauczyciela z dowolnego miejsca na ziemi, jest to według mnie rewelacyjna metoda nauki.

Krakus

Posty: 4

 
Nieznajomość języka to obecnie dość spory problem, na szczęście nasze dzieci już nie będą cierpiały na takiego rodzaju problemy. Zapewne jednak będą miały inne, niekoniecznie związane z językami obcymi.

labuh

Posty: 11

 
Moje dzieci w wieku 6 i 9lat chodzą do www.eurolinguasiedlce.pl już od 2 lat. Ogólnie są zadowolone, na zajęcia jadę chętnie. Dla mnie to bardzo dobra szkoła jeżeli chodzi o naukę.

johncena67

Posty: 10

 
Jeżeli zbyt późno zaczynamy się uczyć języków obcych to oczywiście są związane z tym problemy, ale nie zawsze tak musi być. Jeżeli znajdziemy dobrą szkołę języków obcych to nawet już gdy będziemy dorośli to będą nas potrafili nauczyć.

mikuś33

Posty: 4

 
Ile dzieci liczą grupy języka angielskiego na które wysyłacie swoje dzieci? U nas było 6 i to chyba jest dobra ilość, nie tak jak w szkole gdzie siedzi po 20 dzieci. Trudno się tam uczyć.

USAtop

Posty: 25

 
Dziecko najlepiej uczyć jak najwcześniej, wówczas mamy sporą szansę, że będzie mówiło pięknie. Znam osobiście 4 letnie dziecko, które od dziecka było uczone języka obcego i w tak młodym wieku jest dwujęzyczne

TomekK

Posty: 7

 
Dobra szkoła językowa musi mieć wielu lektorów i ciekawy plan nauki. Do tego dostosowany dla różnych grup pracujących, jedni pracują rano inni wieczorami.

derums3

Posty: 7

 
Ja tam uczę się razem z dzieckiem, chodzimy wspólnie na zajęcia i ma to wiele zalet. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dziecko chętnie bierze udział w lekcjach.

Lipa08

Posty: 4