picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szkoła pływania legnica, polecicie ?

szkoła pływania legnica, polecicie ?

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś pomysły? Sam za dobrze nie pływam, dlatego czekam na porady.

Gucio

Posty: 1

 
U nas moja żona umie pływać, lecz ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeżeli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

dof77

Posty: 21

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Yuri20

Posty: 10

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Anno Domini

Posty: 11

 
Nie przepadam za wodą, niemniej jednak faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, niemniej jednak jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

labuh

Posty: 4

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, natomiast trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

wieśka44

Posty: 4

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

seweryn

Posty: 9

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

pawel253

Posty: 10

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem faktycznie niezwykle zaspokojony. Według mnie są najlepsi, albowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Adi666

Posty: 2

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, lecz nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niezwykle dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezwykle, lecz to niezwykle przyda.

mmmm56

Posty: 3