picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sztuka uwodzenia

sztuka uwodzenia

Ktoś coś słyszał o kursach dotyczących uwodzenia online? Chętnie bym się czegoś dowiedział na temat technik prowadzenia rozmowy i takich spraw. Warto zwiększyć swoje szanse ;))

Eden66

Posty: 14

 
Praktyka jest najważniejsza. Trzeba ćwiczyć poprzez rozmowy z ludźmi. Jak się człowiek raz przełamie i otworzy na innego człowieka, to później w kontaktach z laskami też można sobie poradzić. Powodzenia!

Bebikooo

Posty: 22

 
Hmmm...nigdy się nie zagłębiałem w takie rzeczy jak tajniki uwodzenia:) raczej szedłem na spontanie ;) Bez żadnego teoretycznego przygotowania.

PiSi

Posty: 25

 
Jest kilku dobrych specjalistów od uwodzenie...Ja osobiście korzystałem ze szkoleń i kursów u różnych gości. Najlepsze wrażenie zrobił na mnie jednak Rafał Żuber. Facet mi imponuje. Ma taką lekką gadkę, że dziewczyny się do niego kleją po prostu. Na temat szkoleń wszystko jest rozpisane na jego portalu www.uwodzenieipodryw.pl. W ogóle jest tutaj duży wybór materiałów szkoleniowych dostępnych za darmo.

sheinsane

Posty: 23

 
Wiem, że mój kumpel brał udział ostatnio w jakimś szkoleniu tego typu. Zagadam do niego, gdzie on to dokładnie jeździł. Odezwę się jutro! Czołem!

Pszemeg

Posty: 17

 
Pewnie się w necie znajdą jacyś eksperci od podrywania, ale ja to nie wiem na ile te różne techniki działają. Jednak moim zdaniem po prostu trzeba mieć to coś, co sprawia, że się działa na kobietę i tyle. Jedni to mają, a inni nie.

nalogowiec

Posty: 25

 
Warto sobie wejść na jotube i tam poszukać filmików na te tematy. Można ich trochę nawet znaleźć. Zawsze to lepiej zobaczyć video, obczaić jak robią to fachowcy ;-) Lepiej się przez to nauczyć poprawiać swoje błędy.

Ticket2Hell

Posty: 18