picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

certyfikat kompetencji, gdzie ?

certyfikat kompetencji, gdzie ?

Dzień dobry. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, z której pomocą zdobędę pożądany certyfikat zawodowy?

mamamaryja

Posty: 3

 
Początkowo traktowałem certyfikat kompetencji zawodowych jako coś nieosiągalnego. Nie wyobrażałem sobie, że będę w stanie się skutecznie przygotować do egzaminu państwowego. Na szczęście kolega zarekomendował mi szkolenie, które kosztowało odrobinę powyżej 1000 zł, natomiast było warte własnej ceny w pełni.

gregcie@

Posty: 9

 
Najczęściej certyfikat kompetencji zawodowych potrzebny jest w transporcie drogowym. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ otrzymałem propozycję pracy jako spedytor międzynarodowy. Najpierw przeszedłem szkolenie i egzamin - mam już certyfikat.

R1P

Posty: 21

 
Niedawno zdobywałem certyfikat kompetencji. W tym celu skorzystałem z rekomendowanego szkolenia, dzięki czemu kompetencje zawodowe w transporcie drogowym załatwiłem w satysfakcjonująco krótkim czasie. Najważniejsze to dobry wykładowca, który prowadzi cały kurs. Miłego dnia.

edyta123

Posty: 9

 
Moim zdaniem to najlepsze szkolenie: https://www.certyfikatkatowice.pl, dzięki któremu zdecydowanie prościej będzie Wam zdobyć pożądany certyfikat kompetencji.

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Nie oszczędzajcie pieniędzy, gdy w rachubę wchodzi kurs certyfikat kompetencji. Za swój kurs zapłaciłem blisko 1500 złotych. Absolutnie nie żałuję, gdyż dzięki temu czułem się wyśmienicie przygotowany, a egzamin państwowy okazał się normalną formalnością.

Zdzichu 

Posty: 4

 
Certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym musiałem zdobyć w krótkim okresie. Było trudno, niemniej jednak przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem!

Warszawiak

Posty: 4