picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kurs stacjonarny S7-1200, gdzie ?

Kurs stacjonarny S7-1200, gdzie ?

Witam. Potrzebny mi jakiś dobry kurs z programowania SIMATIC S7-1200. Koniecznie poziom zaawansowany. Znacie coś?

mario72k

Posty: 1

 
Zerknij na te szkolenia http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/wizualizacja-hmi-podstawowy-tia-portal/. Świetnie pomogły mi uporządkować wiedzę, a przede wszystkim zdobyć doświadczenie. Pracowaliśmy na dobrej klasy sprzęcie. Dzięki ćwiczeniom w końcu zrozumiałem wizualizację. To super kurs dotyczący paneli HMI na poziomie podstawowym. Kursy w Katowicach.

hejhej00

Posty: 7

 
Jak coś, to ja też czekam na namiary na dobry kurs z dotyczący siemens simatic s7 1500. Będę wdzięczny za opinie dotyczące szkoleń stacjonarnych, które w Gdańsku są godne polecenia z uwagi na sporo praktyki na zajęciach.

włodek

Posty: 3

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Ale tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał mnóstwo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

andrew66

Posty: 10

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

PiSi

Posty: 25

 
Z góry dziękuję, bo jakoś w szukaniu opinii i dobrych ofert nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, niemniej jednak chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, iż po takich kursach nie będę miał problemu ze odnalezieniem dobrej pracy. Jak myślicie?

apepsi1983

Posty: 25

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, ale powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeśli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

Wariat

Posty: 5

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bo to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeśli chodzi potem o odszukanie dobrego etatu. W Warszawie masz dużo ofert.

Dziadek

Posty: 2

 
Jak coś, to ja też czekam na namiary na dobry kurs z dotyczący siemens simatic s7 1500. Będę wdzięczny za opinie dotyczące szkoleń stacjonarnych, jakie w Gdańsku są godne polecenia z uwagi na mnóstwo praktyki na zajęciach.

Modniś

Posty: 19