picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Witam serdecznie. Szukam dobrych szkoleń z zakresu szeroko pojętej sprzedaży, głównie zależałoby mi na postawieniu nacisku na obsługę klienta. Do kogo się zgłosić, gdzie mają jasne warunki, skuteczną metodologię? Pozdrawiam.

figo

Posty: 1

 
Sporo praktycznej wiedzy wyniosłem tak naprawdę z kilku szkoleń na jakich byłem a na większości to jednak te zyski intelektualne były na poziomie bliskim zeru.

mniszekk6

Posty: 7

 
Sam się zastanawiam nad dobrą ofertę w kwestii kursu menadżerskiego, chodziłoby mi o podwyższenie kompetencji w zakresie rekrutacji pracowników bo nie do końca jestem z efektów rekrutacji zadowolony.

śitowiec4

Posty: 4

 
Dopóki byłem szeregowym pracownikiem to szkoleń za dużo nie było dla mnie ale jak awansowałem na menadżera to się zaczęła prawdziwa lawina, były takie miesiące że więcej na szkoleniach siedziałem niż w robocie..

klimner56

Posty: 5

 
Chętnie bym się trochę podszkolił ale jestem tak zawalony bieżącą robotą, że nawet nie za bardzo wiem skąd miałbym znaleźć na to czas, dlatego bardziej ludzi wysyłam niż sam korzystam.

apepsi1983

Posty: 18

 
Dużo ostatnio kieruję kadrę menadżerską na szkolenia bo widzę z tego wymierne korzyści. Głównie jesteśmy jako firma klientem Delta Training – https://deltatraining.pl, mają wszechstronną ofertę, robią praktycznie każdy typ szkolenia z każdego zakresu i robią to dobrze.

Fkiur5

Posty: 16

 
Myślę że już po tematach które proponuje firma szkoleniowa można sporo wyczytać między wierszami, są tematy bardziej nowoczesne i też takie archaiczne które w drugiej dekadzie XXI wieku się praktycznie podejmuje...

Limner55

Posty: 22

 
Dużo szkoleń na których ja byłem to wyglądało w ten sposób że prowadzący miał prezentację w PP rzucał slajdy, coś tam opowiadał ale głównie czytał z gotowca i do widzenia...średnio to ciekawe dla słuchacza.

Modniś

Posty: 19