picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Artystyczna Alternatywa

Artystyczna Alternatywa

Witajcie sprzymierzeńcy! Noszę się z zamiarem zapisania się na kurs wizażu. Macie jakieś rady, pomysły i wskazówki? Chętnie poznam ten temat dogłębniej.

Fstachu44

Posty: 16

 
Jakby to powiedzieć, nie da się poznać teorii bez praktyki i praktyki bez teorii. Skomplikowane? Niekoniecznie! Ja na przykład szlifuję od lat wiadomości i umiejętności z www.artystyczna-alternatywa.pl a jest to na pewno doskonała szkoła. Dodam tylko, że modą zajmuję się od strony dziennikarskiej. Jednak muszę znać branżę od środka, by dobrze ją opisać.

Appell

Posty: 23

 
Cześć! Mam kilka kursów za sobą i uwierz mi, przede wszystkim liczy się Twoje samozaparcie. Bez chęci i nastawienia do roboty nie masz szans nauczyć się nawet od samego Michała Anioła. Mniej ważne jest to, od kogo się uczysz, bardziej liczy się to jak się uczysz. Pamiętaj o tym

oponki23

Posty: 27

 
Jak sobie uważasz, ale moda i wizaż mogą nie być do końca przyszłościowym interesem. Teraz co prawda jest tutaj duży ruch, co gwarantuje chwilowe zadowolenie finansowe i nie tylko, jednak jak to będzie w długofalowej strategii, trudno jest ocenić. Czy za 10 lat nadal będzie można na tym zarabiać? Kto to wie?

Lizerazzz

Posty: 20

 
Odpowiedzi na te pytanie jest wiele. Nie ma jednoznacznego. Jednakże dzięki poszerzaniu wiadomości w oparciu o sprawdzone źródła na pewno zbudujemy karierę. Czy będzie wielka, czas pokaże.

Gindzio56

Posty: 18

 
Jak tam się do tego zabrać, to wie każdy. Jednakże nie każdy wie, jak zrobić to skutecznie. Mistrzowie gatunku fantastyki naukowej z pewnością zaraz roztoczą swoje wizje, jednak ja wiem jedno, bez ciężkiej pracy nie ma efektów.

Klakierek56

Posty: 23

 
Witajcie! Jak by to Wam nakreślić, ja uczę się dopiero bo otwieram blog modowy. Muszę wiedzieć, jak się malować, żeby mieć dużo wyświetleń. Codziennie oglądam filmiki na YouTube i wiem jak to zrobić. Mam szansę na karierę. Obczajcie to!

Zdrówko87

Posty: 21