picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nauka programowania dla dzieci, gdzie w Barcelonie?

nauka programowania dla dzieci, gdzie w Barcelonie?

Witam serdecznie. Mam pytanie o naukę programowania dla dzieci, czy znacie jakieś dobre kursy, które możecie polecić 10-latkowi?

Akimer56

Posty: 1

 
A jaki dokładnie kurs programowania dla dzieci polecacie? Czytałam, że fajne są warsztaty dotyczące tworzenia gier komputerowych. Dzieci tworzą własne najpierw proste, a z czasem bardziej skomplikowane gry. Może polecacie jakąś konkretną placówkę? Jestem jak najbardziej za, ale nie wiem, jaki kurs wybrać.

Namo

Posty: 2

 
Super, iż w Barcelonie powstała placówka. Mam nadzieję, iż kursy są tutaj dopasowane do wieku dzieciaków i każde będzie mogło nauczyć się coś nowego. Generalnie popieram naukę kodowania :)

Klarka4

Posty: 18

 
Jeśli szukacie zajęć z programowania dla dzieci w Barcelonie, to polecam tę placówkę https://www.codinggiants.es. Nie sądziłam, że synowi tak bardzo spodoba się pisanie programów, a tu wyszło, że to jego pasja. Ale to prawda, że wszystko zależy od podejścia instruktorów i dobrze prowadzonych zajęć.

TomekK

Posty: 4

 
Polecam. Nauka programowania dla dzieci to super sprawa, a jednocześnie sporo zabawy, dzięki której dzieci prędko uczą się pisania programów. Tworzą własne gry komputerowe z gotowych komponentów.

nataszka

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom niezmiernie konieczne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma wyższe oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością świetna pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

bartek33

Posty: 5

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, że tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym świetnie się bawią. Nie rezygnujemy, bo kodowanie to wiele korzyści.

Motospec

Posty: 10