picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Czy warto zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Madzia

Posty: 1

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

duszter

Posty: 4

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

GGregbard

Posty: 17

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niezmiernie zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, iż jest super. Polecam.

Laleczka

Posty: 7

 
Jest dużo kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niezwykle sporo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem warto z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Gucio

Posty: 18

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

johncena67

Posty: 13

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Black_Riot

Posty: 2

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

norBoro

Posty: 18

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, natomiast na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, natomiast jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Obecnie nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Wraczki333

Posty: 3