picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szkolenia z rozwoju osobowości

Szkolenia z rozwoju osobowości

Cześć witam. Szukam dobrego trenera od rozwoju osobistego w Warszawie. Jesteście w stanie doradzić kogoś konkretnego? Tylko żeby to była osoba, u której faktycznie się czegoś nauczyliście... zależy mi na praktycznych wskazówkach konkretnych narzędziach, a nie na teoretyzowaniu

TomekK 

Posty: 2

 
Niektóre osoby faktycznie mają w sobie tyle charyzmy, że chce się je słuchać i wprowadzać w życie to co mówią. Ale to jest rzadkość moim zdaniem. Bardzo mało jest dobrych mówców i motywatorów, a jak są to śpiewają bajońskie kwoty

warter88

Posty: 3

 
Mam takie wrażenie, że dzisiaj to kobiety są bardziej pewne siebie od facetów. Znam kolegów, których to laski podrywały, a nie oni je... pozmieniało się w tym świecie.

piehoot

Posty: 7

 
Ja się do dziś zastanawiam, jakim cudem poderwałem swoją żonę z moim poziomem nieśmiałości i płótnem w portfelu. Ale się stało, widocznie los mi sprzyjał. Czasem trzeba mieć w życiu trochę szczęścia, bez niego ani rusz.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Niektórzy potrzebują takiego pozytywnego kopa w de.. żeby ruszyć z miejsca i zacząć zmieniać swoje życie. Ja tak miałem. Mnie akurat bardzo zmotywował brat, który sam pewnego dnia rzucił robotę w korpo i zaczął jeździć po świecie. Aktualnie pracuje w Australii w wypożyczalni sprzętu do sufringu...;-) Biedy nie ma. :)

Krzyhmoin

Posty: 3

 
Różni są teraz ci spece od rozwoju osobistego. Ja polecę Andrzeja Setmana to ktoś zdecydowanie więcej niż coach! Facet ma charyzmę i to się czuje od pierwszego kontaktu. Polecam zwłaszcza jego szkolenie RTZ. Całkowicie zmienia myślenie o sobie, o życiu, o innych ludziach, a przede wszystkim jak panować nad swoimi emocjami, co w końcu pozwala zacząć żyć pełną piersią!

pawel253

Posty: 10

 
Na różnych trenerów można trafić. Na pewno są i ci lepsi, którzy faktycznie potrafią wskazać odpowiednią drogę człowiekowi i są ci słabsi, którzy niczego konkretnego nie podpowiedzą, ale swoje skasują. Trzeba szukać próbować – metoda prób i błędów zawsze się sprawdza.

Miki789

Posty: 4

 
Każdy nauczyciel ma jakąś swoją filozofię jakiś system pracy, to by trzeba było zweryfikować zawczasu, zanim się człowiek do kogoś na zajęcia zapisze. Bo nie każdy styl pracy będzie nam odpowiadał

nauczka5

Posty: 4

 
Najlepszymi, moim zdaniem, coachami są zawsze osoby, które dużo w życiu już przeżyły, które sporo podróżowały i krótko mówiąc z nie jednego pieca chleb jadły. Takie osoby zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia i nie są teoretykami.

Acclaim

Posty: 12