picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

serwis iphone

serwis iphone

Cześć, muszę pilnie wymienić ekran w iPhone 8, ale nie chcę stracić funkcji automatycznego sterowania jasnością ekranu. Przydałoby się, aby ktoś mi to odpowiednio skonfigurował. Nie wiem, wysyłkowy, czy w Szczecinie może coś znacie, gdzie się zgłosić?

adam86

Posty: 1

 
Trzeba serwisować telefony Apple przede wszystkim oryginalnymi częściami, bo sobie niepotrzebnie zablokujesz ważne funkcje.

mniszek

Posty: 7

 
Wiesz, niektóre serwisy mówią, że z oryginalnych części korzystają, ale w praktyce z tym już bywa różnie, więc i tak bym się na wszelki wypadek upewnił, z czym mam faktycznie do czynienia.

TomekK

Posty: 8

 
Wymiana ekranu w iphone 8 w dobrym serwisie nie powinna trwać dłużej niż 30 minut, no do godziny maksymalnie, bo czasami różne rzeczy się zdarzają po drodze ;)

TomekK

Posty: 11

 
Nieautoryzowana naprawa nowszych iphone'ów teraz równa się bezpowrotnym uszkodzeniom ważnych funkcji. Nie ma sensu ryzykować według mnie.

Lupusx

Posty: 10

 
Wysyłkowa forma serwisu telefonów jest dość ryzykowna, bo jednak musisz poświęcić sporo czasu na zabezpieczenie przesyłki, a i w transporcie nie wiadomo, co się stanie, więc wizyta w oddziale stacjonarnym wydaje się bardziej racjonalna, przynajmniej na początku.

Budowlaniec

Posty: 5

 
Wiesz, im nowszy iphone, tym droższy serwis z reguły. Tańsze modele już tak nie obciążają kieszeni. Przemyślałbym na twoim miejscu zakup iphone X. Może lepiej postawić na coś starszego, a później poczekać na obniżenie cen?

Yuri20

Posty: 3

 
Kurierem to średnio mi się podoba wysyłanie telefonu. Wolę kontakt osobisty z serwisem. Większy komfort.

milenka

Posty: 5

 
Jak chcesz odzyskać iphone 8 po uszkodzeniu ekranu w fabrycznym standardzie to skontaktuj się z http://applemobile.pl. Samodzielnie nie naprawiaj, bo ALS stracisz, a sterowanie jasnością to przecież jedna z lepszych funkcji obecnie. Ekran wymieniają z programowaniem, co się jeszcze rzadko zdarza w branży. Jeszcze większość serwisów dopiero się uczy, a oni już ogarniają. Bardzo dobry kontakt.

Jacuś

Posty: 3

 
W dobrych serwisach jest najczęściej bezpłatna diagnostyka, więc po porównaniu cenników dopiero się zdecydujesz.

enriquess

Posty: 5