picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zalałem telefon i szuka na szybko pomocy

Zalałem telefon i szuka na szybko pomocy

Zalałem telefon i szuka na szybko pomocy, chodzi o urządzenie Apple. Jeśli znacie jakieś porady na zalany telefon to dajcie jakiś link, ewentualnie jakąś firmę, która będzie w stanie się urządzeniem zająć i doprowadzi je ponownie do użytku. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.

Oleczka1

Posty: 3

 
Popatrz do sieci, jest kilka stron, gdzie na pewno znajdziesz porady i dowiesz się co zrobić z urządzeniem jeśli będzie zalane. Jak szukasz jakichś sensownych porad to myślę, że uda Ci się jakieś informacje znaleźć.

Black_Riot

Posty: 4

 
Poszukaj w internecie na pewno znajdziesz jakieś informacje jak konkretny model rozłożyć i jak można go ewentualnie suszyć po zalaniu. Możesz też szukać ogólnych porad co do tego jak będzie można absorbować wodę z urządzenia niezależnie od modelu.

pawel253

Posty: 3

 
Pewnie sporo różnych stron traktuje na ten temat więć jak będziesz szukał to myślę, że w sieci jest sporo stron, które na ten temat traktuje. Jak będziesz szukał jakieś pomocy to po prostu poszukaj sobie w sieci i poczytaj, może która porada, akurat w Twoim przypadku się sprawdzi.

pawel253

Posty: 2

 
W sieci już masa poradników na ten temat, tylko trzeba zajrzeć do wyszukiwarki.

dagaaa5

Posty: 6

 
Na stronie https://applemobile.pl/co-robic-gdy-telefon-wpadnie-do-wody/ znajdziesz sporo ciekawych porad, może dzięki nim jakoś urządzenie będziesz w stanie sam naprawić, choć jeśli chodzi o iPhone to sprawa jest trudna, bo samodzielnie sprzęt rozłożyć będzie trudno więc prawdopodobnie konieczna będzie wizyta u specjalistów.

labuh

Posty: 9

 
Sprawdź sobie w sieci, jest sporo stron, które tematyką urządzeń GSM się zajmują się myślę, że znajdziesz też porady jak osuszyć urządzenie.

Mamuśka

Posty: 3

 
Na szczęście coraz więcej urządzeń jest obecnie wodoszczelny, ale jak masz problem z tym, żeby urządzenie doprowadzić do porządku sam po zalaniu to sprawdź w sieci różne porady, myślę, że coś się znajdzie w tym temacie, są pewne rozwiązania, które mogą wodę absorbować.

pawel253

Posty: 6

 
Pewnie przy lekko zalanym urządzeniu będziesz w stanie sam je doprowadzić do porządku. Jak masz całkowicie, że tak powiem utopione urządzenie to wydaje mi się, że nie obejdzie się bez serwisu i też nie zawsze będą w stanie takie urządzenie doprowadzić do porządku.

Marko

Posty: 17

 
Jeśli cały był w wodzie to też zależy jak długo. Ogólnie popatrz w sieci co można zrobić samemu, ale będzie ciężko bo większość urządzeń obecnie jest klejonych i niestety jest trudno się samodzielnie do nich dostać. Więc jeśli telefon się zaleje i nie był wodoszczelny to jedyna opcja to najczęściej oddanie telefonu do profesjonalnego serwisu.

uluszka

Posty: 4