picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa iphone7

Naprawa iphone7

Słuchajcie, ile kosztuje naprawa iPhone 7 po zalaniu? Niestety mam ten problem i boję się, że wyskoczę z butów. Bardzo liczę na jakieś praktyczne porównanie, co robić.

marionnn

Posty: 1

 
Nie podłączaj do zasilania nigdy zalanego telefonu i nie sprawdzaj, „czy działa”, bo faktycznie działać może, ale później wszystko uszkodzisz. Od razu do serwisu, możesz nawet wysyłkowego. To w tych czasach nie jest problem.

olbrzym88

Posty: 4

 
Zapytaj, czy masz do czynienia ze stałym kosztem naprawy, bo naprawdę różnie bywa. Niektórzy chcą doliczać, bo niby coś tam wyskoczyło. Analiza serwisu telefonu to już podobnie, jak zabawy z mechanikami.

VaPeR23

Posty: 12

 
Dwa smartfony w rodzinie i jeden tablet po zalaniu naprawiałem w https://applemobile.pl. To jeden z tzw. elitarnych serwisów autoryzowanych bezpośrednio przez Apple, więc idziesz do ludzi, którzy robią świadomie ;) Nie wiem, jak jeden telefon doprowadzili do porządku, bo po prostu był w tragicznym stanie. Jak masz jeszcze telefon na gwarancji to najlepiej do nich zajrzeć.

jordanos

Posty: 11

 
Niestety woda to jeden problem, ale drugi to osady. Nawet, jak telefon działa po zalaniu to mało znaczy, bo postępuje degradacja elektronicznych elementów, a o tym często się zapomina.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Zaufałbym najbardziej tym, którzy od ręki naprawiają z bezpłatną diagnostyką. Jak przejmują i za kilka dni to prawdopodobnie z podwykonawców korzystają, a z tym już różnie bywa.

Marioleczka

Posty: 7