picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa iphone po zalaniu Szczecin

Naprawa iphone po zalaniu Szczecin

Iphone X po zalaniu! Czy jest w ogóle szansa żeby go uratować? Ktoś coś? Gdzie znajdę dobry serwis Apple? Z góry dzięki za każde info!

pawel253

Posty: 3

 
W Szczecinie na Wojska Polskiego jest bardzo dobry serwis Apple (applemobile.pl) gdzie potrafią naprawić zalany tel. Mi robili iPhona X i jestem mega zadowolony, wyszło tanio, wszystko działa jak przed zalaniem. Jeśli ktoś ma telefon na gwarancji i myśli, że mu Apple go wymieni albo naprawi w ramach gwarancji to odradzam. Przy zalaniu oni mówią, że to wina użytkownika i gwarancja nie obowiązuje...

tigra32

Posty: 4

 
Czasami to można telefonowi krzywdę zrobić podczas ulewy. Sama pamiętam jak w zeszłym roku ledwo zdążyłam schować iPhona do torebki gdy nagle wielka czarna burzowa chmura naszła.

Asiaa56

Posty: 6

 
Z iPhonami to jest też tego typu problem, że zwłaszcza w tych starszych modelach bardzo trudno jest się dostać do baterii. W nowszych jest łatwiej ale też trzeba się trochę nagimnastykować i nagłowić...A po zalaniu wyjęcie baterii powinno być pierwszą rzeczą do zrobienia.

Rico

Posty: 5

 
Ja to zawsze mam stres jak biorę sobie telefon do wanny. Wystarczy chwila nieuwagi i plusk :) Na szczęście jeszcze nic takiego się wydarzyło, choć parę razy było blisko.

Dworniok00

Posty: 8

 
Najlepiej to mieć oczy dookoła głowy i po prostu uważać żeby nie zalać sobie telefonu. Ja mam taką zasadę że nie kładę tel na stół jeśli jest na nim też jakaś szklanka z wodą itd.

Bhapo

Posty: 7

 
Problem w tym, że Apple z tego co wiem nie robi gwarancji na zalania. To jest najczęściej wina klienta więc przy zalaniu nie ma co liczyć że oni wymienią tel na nowy, albo naprawią na swój koszt. Jest w tym sumie dość dużo logiki.

E-GOista

Posty: 15

 
Niby okej, rozumiem że apple gwarancji na zalania nie oferuje ale z drugiej strony powinni coś z tym zrobić moim zdaniem. Bo to jest częsty problem, a jeśli chcą uchodzić za poważną i nowoczesną firmę to powinni jakoś wyjść frontem do klienta.

FFelxus

Posty: 32

 
Najlepiej to chyba nosić telefon w foliowej torebce, zawsze pod ochroną :)) oczywiście żartuję, jakby to wyglądało? Mi póki co udało się zachować iPhona w suchości i niech tak zostanie.

eryczek

Posty: 9

 
Często spotykam u ludzi popękane szybki w telefonach. Nie wiem co oni z tymi swoimi urządzeniami robią, mi jeszcze nigdy wyświetlacz się nie zbił.

johny11

Posty: 19