picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa telefonu szczecin

Naprawa telefonu szczecin

Cześć! Potrzebuję pomocy w związku z zalanym telefonem (iPhone!). Ktoś coś? Kojarzycie dobre autoryzowane serwisy Apple? Może być naprawa z wysyłką, nie śpieszy mi się jakoś super, najważniejsze żeby to było dobrze zrobione....

Niciuśś98

Posty: 1

 
Lepiej naprawić iPhona niż kupować nowy model ale to musi być naprawa solidnie zrobiona a nie na odlew, bo taka byle jaka reperacja to się skończy większą usterką i wtedy już nie będzie wyjścia i pozostanie tylko wymiana na nowy model.

Dzidzidek

Posty: 2

 
Trzeba być ostrożnym z telefonem żeby go nie zalać, nie upuścić na podłogę itp. ale cały paradoks polega często na tym, że im człowiek bardziej uważa tym częściej mu się takie przypadki zdarzają. Oto ja, właśnie taki człowiek ;>

miner33

Posty: 13

 
Mnie to zawsze zastanawia co ludzie robią ze swoimi komórkami że permanentnie widzę osoby z roztrzaskanymi wyświetlaczami. Czy to w galeriach handlowych, czy w tramwajach, pociągach, ciągle ktoś wyciąga tel i ma po prostu pajęczynkę na blacie.

pracuss33

Posty: 5

 
Z telefonami jest o tyle sprawa dość awaryjna że już praktycznie wszystko robimy mając pod ręką komórkę – jemy, jeździmy, biegamy, niektórzy to się kąpią oglądając jednocześnie filmiki w necie..

Makus16

Posty: 30

 
Co do iPhonów to będę podpowiadał autoryzowany serwis Apple w Szczecinie (można ich ofertę znaleźć na applemobile.pl). Ja im wysyłałem telefon kurierem i szybko poszło, w zasadzie naprawa zrobiona z dnia na dzień, kurier też się nie ociągał z dostawą, także całość udało się zamknąć w 2-3 dni robocze jeśli dobrze pamiętam.

atek562

Posty: 8

 
Oj nie chciałbym żeby mi iPhona zalało bo bym chyba umarła ze strachu na jakieś suchoty. Telefon mam wzięty na raty, jeszcze jakby się okazało że nie da się go naprawić to już w ogóle byłyby koszty.

namok

Posty: 5

 
Najważniejsze to nie zwlekać z naprawą tylko od razu po zalaniu dzwonić do jakiegoś serwisu. W przypadku niszczącego działania wody na elektronikę to czas gra na niekorzyść, każda godzina zwłoki to większe ryzyko nieodwracalnych zniszczeń!

zimosik6

Posty: 4

 
Nie wiem gdzie Ci telefon zrobią dobrze a jednak to jest bardzo wazne żeby trafić na fachowców z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś studentów informatyki którzy sobie dorabiają do czesnego i w wolnej chwili naprawiają iPhony...

Black_Riot 

Posty: 2

 
Najbardziej to się boję że zaleję laptopa a trzeba przyznać, że codziennie siedzę z filiżanką kawy nad komputerem i wiele razy byłem blisko żeby chlusnąć prosto na klawiaturę. Ale jakoś opatrzność widocznie mnie chroni :)

woo_oow

Posty: 2