picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa Iphone 6

Naprawa Iphone 6

Cześć. Szukam w Szczecinie speców od iPhona, znacie jakiś serwis który właśnie w tej marce się specjalizuje? Raczej nie chciałbym żeby to był jakiś zakład od wszystkiego, czyli od niczego tylko żeby mieli autoryzację na iPhony.

Miki789

Posty: 2

 
Wiadomo jak się ma taki lepszy sprzęt to trzeba też bardziej dbać, porządne etui to podstawa no i druga rzecz żeby telefonu bez opieki nie zostawiać. Jak mi się raz synek dorwał do iPhona to mało brakowało a byłby wypadeczek niezły.

Klasowe34

Posty: 2

 
Solidnie naprawiają rzeczy od Apple w Szczecinie przy Wojska Polskiego, tam masz wejście od strony Jagiellońskiej do nich, na applemobile.pl jest więcej info. Długa gwarancja, bo w przypadku mojego iPhona mam pół roku gwarancji że nic się nie będzie działo i faktycznie działa jak przed usterką, fachowa precyzyjna robota.

Jasio234

Posty: 2

 
Jestem wielkim fanem Apple jak dla mnie robią najlepszą elektronikę tego typu na świecie. Póki co żadnych większych awarii z iPhonem nie miałem ale nie ukrywam, że bardzo go zawsze chronię, nie kładę na stole gdzie są jakieś płyny cokolwiek co mogłoby się wylać

Sebo

Posty: 10

 
Akurat jeśli chodzi o apple to jest deficyt dobrych serwisów które by naprawiały tę markę, i to nie jest kwestia tylko małych miast i miejscowości ale też w Warszawie wcale nie jest tak łatwo znaleźć punkt gdzie znają się naprawdę na rzeczach od Appla.

tigra32

Posty: 14

 
Nie wiem jakbym przeżył dzień bez telefonu jakbym musiał oddać do naprawy...byłaby lekka tragedia. Serwisy mają może taką opcję że dają na czas naprawy tel zastępczy wtedy? Ktoś coś wie?

gregcie@

Posty: 12

 
Najważniejsze żeby w serwisie nie ściemniali co do czasu naprawy i kosztów. Raz tak miałem, że najpierw mi jedna firma wyceniła naprawę na sto złotych i na drugi dzień miałem odebrać gotowy a się okazało że naprawili po 3 dniach i zaśpiewali sobie 150 ziko.

Kitas

Posty: 9

 
Niektórzy to mają pecha i faktycznie dość częste awarie. Mój brat tak ma na przykład, albo mu spadnie na chodnik albo herbata się wyleje na telefon...co chwila coś.

szymon2626

Posty: 29

 
Ciekawe jak wygląda taka naprawa z dostawą, bo jak korzystam czasami z kurierów to na samą wysyłkę czeka się 2-3 dni raczej, także jakbym miał wysyłać sprzęt do serwisu to 2 plus załóżmy 2 na naprawę plus 2 na zwrot to już daje 6 dni czekania...długo.

123doer

Posty: 4

 
Nie wiem gdzie takie rzeczy naprawiają, u mnie w Poznaniu był kiedyś dobry punkt gdzie robili Appla na fajnym poziomie ale go zamknęli jakiś czas temu i teraz to bym nikogo nie był w stanie polecić.

Karmelek4

Posty: 29