picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony internetowe Zgierz, kogo polecicie ?

strony internetowe Zgierz, kogo polecicie ?

Nie wiem czy budować samemu stronę internatową czy dać to firmie? Koszty są duże czy nie? Nigdy tego nie robiłem.

Facio

Posty: 1

 
Jeśli mamy tworzyć stronę dla siebie to wybieram darmowy szablon. Na pewno dla firmy bym tego nie wybrał. Wtedy zleca się strony www w Pabianicach, bo jest tak firma, która niezmiernie dobrze się na tym zna. Wiem, że mają niezmiernie niskie ceny swoich usług.

BigM92

Posty: 15

 
Jeżeli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najbardziej trzeba.

Penio

Posty: 30

 
Jeżeli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli różne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

syrena88

Posty: 8

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

Acclaim

Posty: 16

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

ilor45

Posty: 8

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, która o dużo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

Gruamer

Posty: 5

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Dzisiaj trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz niezwyklej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

zbychu6

Posty: 2