picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony internetowe Łódź, która firma ?

strony internetowe Łódź, która firma ?

Chce mieć prostą stronę internetową dla firmy, ale nie wiem jak się za to zabrać. Jest ktoś, kto się tym zajmuje?

Michałek

Posty: 1

 
Znam firmę, która zajmuje się stronami w Łodzi i tutaj ich znajdziecie https://www.icp.info.pl. znają się na tym, bo wielu osobom z mojego otoczenia już pomagali.

beata77

Posty: 7

 
Trzeba mieć stronę internetową, jeśli chce się zachęcić nowych klientów. Nawet prosta strona www to już coś, dlatego warto wydać na taki projekt swoje pieniądze.

hubertus

Posty: 6

 
Dzisiaj firma bez strony internetowej nie istnieje. Nawet, jeśli to ma być prosta wizytówka to musimy ją zamówić. Klient gdzie szuka ofert? Oczywiście, że w internecie.

djramu

Posty: 2

 
Zamówiłem stronę internetową z Łodzi w jednej z firm i czekam na efekty. Firma dość rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Wiedzą, czego oczekuje i starają się to wszystko przygotować. Na razie jestem zadowolony, ale zobaczymy jak będzie wyglądał efekt końcowy. Wtedy Wam dam znać czy warto na nich stawiać.

Nenoo45

Posty: 19

 
Wybór firm, jakie zaoferują projektowanie i wykonanie stron internetowych jest niesłychanie sporo. Trzeba sprowadzać, jakie prace mają wykonane, a wtedy prościej będzie nam dopasować coś dla siebie. Sam był się nie brał za tworzenie, bowiem to wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Jakiś czas temu zamówiłem stronę w Łodzi i działa wszystko bardzo dobrze. Mnie się podoba, bo strona jest prosta, ale jednocześnie zawiera taką treść, na jakiej mi zależało. Nie bawię się w rozbudowane serwisy, bo nie mam na to czasu. Zwykła strona, która jest wizytówką jak najbardziej mi wystarcza i daje duże zyski.

namok

Posty: 12