picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tworzenie stron

Tworzenie stron

Witam serdecznie. Szukam dobrej doświadczonej firmy zajmującej się identyfikacją wizualną. Potrzebowałbym nie tylko logotypu i wizytówek, ale pełnego brand booka. Jakieś propozycje, z kim współpracujecie?

Bhapo

Posty: 2

 
Na pewno warto inwestować w aplikacje webowe i innego typu mechanizmy konkursowe. Dla odbiorców jest to ciekawe atrakcyjne rozwiązanie które zachęca do zaznajomienia się zresztą kontentu.

QQrydza

Posty: 2

 
Nie za bardzo kojarzę takie firmy które tworzą naprawdę ciekawe projekty stron a nie ukrywam że potrzebowałbym sam takiego usługodawcy. Jak na razie mam stronę bardzo prostą można by nawet powiedzieć że prymitywną, chcę to zmienić...

@marcelko

Posty: 17

 
Teraz są specjalne aplikacje do samodzielnego tworzenia stron, ale raczej bym takie wynalazki odradzał. Na pewno nie dostanie się spersonalizowanego projektu a raczej będzie to bazowało na szablonach.

sheinsane

Posty: 22

 
Polecę panów z STTP z Warszawy, na stroniesttp.pl jest ich cała oferta i namiar. Tworzyli nam projekt strony i pełną identyfikację wizualną. Bardzo kreatywne i indywidualne podejście – to mi się bardzo u nich podoba. Słuchali cierpliwie naszych pomysłów co do grafiki, kolorów, i innych oczekiwań względem nowego logotypu. Wyszło świetnie. :)

Laleczk23

Posty: 7

 
Ważna jest kreatywność. Wcale nie trzeba inwestować milionów w marketing online żeby były efekty. Wystarczy czasem dobre hasło, dobre logo, niebanalny pomysł na kampanię reklamową i sukces gotowy :)

basiulka45

Posty: 4