picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Zdradzi mi ktoś jakieś dobre patenty na tańsze OC? W jaki sposób szukać ofert, jak to sobie jakoś szybko i sensownie porównać...bo wiadomo jak jest z polisami...tu nie ma jasnych cen, tylko każdemu wyliczają składkę – według zasług. :)

Swiatlosc

Posty: 2

 
Ja to cały czas sprawdzam sobie przez kalkulatory jakie są aktualnie oferty dla mnie w innych firmach. Póki co nic tańszego nie znalazłem ale jeśli ktoś mi zaproponuje lepsze warunki to na pewno będę chciał do niego przejść.

Grabow12

Posty: 16

 
Szwagier handlował trochę polisami ale już tego nie robi, w każdym razie pamiętam jak mnie kiedyś namawiał na ubezpieczenie na szczęście byłem wyjątkowo asertywny i dobrze na tym wyszedłem, bo udalo mi się znaleźć dużo tańsze OC gdzie indziej.

Nowa

Posty: 3

 
Ja to się zdecydowałem ubezpieczyć z rodzicami jako młody kierowca, mi się to kalkuluje, gdyby nie takie przyłączenie się pod polisę ojca to bym płacił teraz za OC tyle żeby mi na zalanie wachy kasy zbrakło.

Motospec

Posty: 9

 
Nie będę się tutaj wypowiadać może, bo już się kiedyś wpakowałem w tak drogie OC że do dzisiaj mi ciśnienie skacze jak sobie przypomnę ile ja wtedy płaciłem, w sumie za nic, bo mi się tamta akurat polisa nigdy nie przydała.

Piotrek.P

Posty: 27

 
Na stronie ubezpieczamy-auto.pl masz porónywarkę z której ja ostatnio korzystałem. Dobre rozwiązanie jak na mój gust, szybko można mniej więcej cały rynek sobie zinfiltrować gdzie jakbym miał wypełniać każdorazowo formularz na każdej stronie firmy ubezpieczeniowej to bym przecież się załamał...

Kitas

Posty: 9

 
Poluję od jakiegoś czasu na tanie OC i chyba słaby byłby ze mnie myśliwy bo nic nie mogę fajnego ustrzelić. Ale jeśli ktoś kiedyś załatwiał polisę to wie że wcale nie jest to takie łatwe, proste i przyjemne.

propek1

Posty: 6

 
Mnie to kumpel namawia dość mocno na jedną firmę ostatnio...namawia bo jest jej przedstawicielem :) Z jednej strony warunki mają niezłe, ale nie takie znowu wow, a z drugiej strony nie chce koledze przykrości zrobić bo jeśli ja u niego podpiszę umowę to on zarobi.

Czesio

Posty: 18

 
Gdzieś niedawno widziałem jakiś ranking towarzystw ubezpieczeniowych i w sumie pamiętam że mnie te wyniki zdziwiły bo wcale na samej górze nie były te marki najbardziej popularne i od dawna znane i funkcjonujące.

Deffik

Posty: 15

 
Ubezpieczycieli to jest więcej teraz niż grzybów po deszczu, szkoda tylko że ta ilość nie do końca moim zdaniem idzie w parze z jakością a już na pewno nie idzie w parze z niższymi cenami.

y-grek56

Posty: 4