picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

Hej, kończy mi się ubezpieczenie samochodu i miesiąc później ubezpieczenie domu, dostałem już listy z propozycjami przedłużenia, jednak mnie ta cena tam proponowana raczej nie satysfakcjonuje i tak się zastanawiam czy nie przejść do innej firmy. Tylko nie bardzo wiem, do kogo ewentualnie uderzyć, chyba że ktoś z Was się tutaj ubezpieczeniami zajmuje, albo ma jakiegoś sprawdzonego agenta, który ewentualnie jakąś sensowną ofertę przygotować?

Booss23

Posty: 1

 
Ogólnie jeśli chodzi o ubezpieczenia to oferty są dostępne liczne i faktycznie spośród tych licznych propozycji można coś wybrać. Jak masz kilka polis to warto mieć jakiegoś agenta, który kompleksowo działa i współpracuje z rożnymi firmami. Wtedy najłatwiej będzie faktycznie coś sensownego dla siebie wybrać spośród tych ofert.

codePerformance

Posty: 20

 
Tak ogólnie to jeśli chodzi o ubezpieczenia w Polsce rynek ma się całkiem dobrze i wiele firm ubezpieczeniowych działa. Natomiast to co wybierasz to już indywidualna kwestia zależna od oczekiwań.

beata77

Posty: 9

 
Wydaję się, że lepiej będzie znaleźć agencje ubezpieczeniową, która gromadzi oferty różnych firm. To taka opcja, która się lepiej sprawdza niż korzystanie wyłącznie z jednej oferty, gdzie będziesz już na stałe do danego ubezpieczyciela przywiązany. Jak w każdym momencie możesz dostać oferty z różnych firm to łatwiej będzie wybrać atrakcyjną ofertę niż w momencie, gdy masz dostęp tylko do jednej propozycji.

Anno Domini

Posty: 6

 
Można sprawdzić rożne porównywarki i wydaje mi się, że tam kompleksowo faktycznie będziesz miał informację o różnych ofert i łatwiej cos będzie wybrać.

mustafus

Posty: 14

 
Myślę, że tak ogólnie jeśli chodzi o ubezpieczenia to jest spore zróżnicowanie, ale faktycznie trzeba być uważnym, bo czasami cenowo ubezpieczenie wygląda na atrakcyjne, ale jak się dokładnie sprawdzi warunki to się niestety okazuje, że wcale to tak dobrze nie wygląda, więc przede wszystkim trzeba dokładnie sprawdzić co w ramach danego ubezpieczenia będzie proponowane.

miasto13

Posty: 10

 
Ja rok temu zmieniłem ubezpieczyciela, po tym jak udało mi się skontaktować z http://www.allisfinanse.pl/. W jednym miejscu kilka różnych firm ubezpieczeniowych więc na spokojnie można coś sensownego wybrać. Dodatkowo indywidualne podejście ze strony agentów więc na taką dopasowana ofertę z ich strony faktycznie można liczyć.

szef82

Posty: 2

 
Jeśli chcesz trafić na dobrą polisę to najlepiej wybrać agenta, który gromadzi oferty różnych firm i wtedy łatwiej będzie się na coś konkretnego zdecydować i też będzie większa szansa na to, że taka konkretna propozycja faktycznie będzie dla Ciebie atrakcyjna.

Wygodniś22

Posty: 7

 
W tym momencie na rynku jeśli chodzi o ubezpieczenia jest tak duże zróżnicowanie, że faktycznie każdy może coś sensownego dla siebie wybrać. Choć trzeba będzie pewnie zwrócić uwagę właśnie na takie opcje gdzie będzie to porównanie rożnych firm, wtedy cos sensownego łatwiej będzie dla siebie wybrać.

Pacothelllucia

Posty: 13