picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odszkodowanie z oc sprawcy, gdzie ?

odszkodowanie z oc sprawcy, gdzie ?

Dzień dobry, czy ktoś z was wie, w jaki sposób starać się o odszkodowanie z oc sprawcy? Czy wiecie do kogo można się zgłosić, aby otrzymać fachową pomoc?

żabka45

Posty: 1

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Na nieszczęście tak jest, iż wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy samochodu lub proponuje rzeczywiście niskie stawki.

Black_Riot

Posty: 2

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o wyższe odszkodowanie z ubezpieczalni. Pożądane byłoby się do nich odezwać, bo zawsze to będą większe pieniądze.

hubertus

Posty: 2

 
Ja mogę polecić Ci jedną firmę, która dla mnie wygrała dość duże odszkodowanie w warszawie. Tutaj masz to nich linka, tam odnajdziesz wszystkie niezbędne informację https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/

aliDER$

Posty: 6

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

nighthaze

Posty: 4

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli chcesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

danka33

Posty: 8

 
Powiem Ci, że ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

MiSER

Posty: 7

 
Winien uzyskać bardzo olbrzymie odszkodowania powypadkowe. Jeżeli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc profesjonalną kancelarię odszkodowawczą.

Miki789

Posty: 6

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę pojazdu. Jednakże wiem, iż wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce wypłacić wielkich pieniędzy. W wielu przypadkach proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

AGDDDy1

Posty: 11