picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Czy przy wyborze OC zwracanie uwagę tylko na cenę, czy może na dodatkowe szczegóły?

alek44

Posty: 1

 
Ta porównywarka jest niezła kalkulator-oc-ac.auto.pl, bo masz dedykowane kalkulatory pod każde działające w kraju towarzystwo ubezpieczeniowe, więc można bardzo szybko określić nowe wymagania dla ochrony pojazdu. W pakietach jest całkiem tanio, telefon do konsultanta w razie czego. Od razu odbierają telefon. U mnie oszczędności jakieś 10% w porównaniu do poprzedniej umowy.

Worms

Posty: 5

 
Nigdy nie rezygnuj z rozmowy z agentem, bo jednak niezależny specjalista jest w stanie naprawdę podrasować ofertę. Do tego ma często własne grupy zakupowe.

Warszawiak

Posty: 24

 
Najtaniej polisę online wykupić, bo spokojnie przy każdym porównaniu 100 złotych różnicy wpada, a czasami więcej.

syrena88

Posty: 5

 
Na podpisywaniu online spokojnie zaoszczędzisz te 10%, a jak się postarasz to i 20% czasami wyjdzie, ale to już zależy od TU.

labuh

Posty: 6

 
Jak mieszkasz w niewielkiej miejscowości to polisa jeszcze całkiem, całkiem cenowo wychodzi, ale w dużych aglomeracjach to już pojawiają się problemy z zawyżonymi stawkami. Trzeba niestety porównywać praktycznie cały rynek.

Barbarzynca

Posty: 19

 
Niestety im starsze auto, tym składka zawsze wyższa. Może czas przemyśleć zmianę? W sumie się opłaca, nawet różnica 5 lat to już bardzo, a to bardzo dużo w składkach.

beata77

Posty: 3

 
Dla różnych TU możesz mieć naprawdę różne stawki ubezpieczenia, bo inaczej profilują ryzyko. Trzeba porównywać najpierw ogólnie całą branżę, a później skierować się już na negocjacje do konkretnego TU.

Lupusx

Posty: 2

 
Młody kierowca musi przecierpieć większe ceny składek. Bezszkodowa jazda w tym czasie się przydaje, żeby później zwiększyć zaufanie ubezpieczyciela.

Yuri20

Posty: 2