picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ubezpieczenia komunikacyjne

ubezpieczenia komunikacyjne

Gdzie porównujecie najczęściej ubezpieczenia dla zmotoryzowanych i czy jesteście zadowoleni ze stawek OC ogólnie? Szukam alternatywy dla mojej obecnej polisy, ale chciałbym nie tylko online papierkową robotę wypełnić. Przydałaby się rozmowa z faktycznym specjalistą.

JasioJasio

Posty: 2

 
Od kilku lat z nimi współpracuję https://marketubezpieczen.eu/ , raz pilnie potrzebowałem ubezpieczenia przy podróży do egzotycznego kraju i udało się w niestandardowych godzinach załatwić wszystkie formalności.

tomeix

Posty: 6

 
Nie musisz zostawać przy jednym ubezpieczeniu. Przy końcu ochrony warto się rozejrzeć za opcją zmiany polisy. Przydatna sprawa i możesz zwiększyć potencjał ochrony.

a_morenzo

Posty: 4

 
Dobre ubezpieczenie nie musi być drogie. Mam polisę niezłą za 150 zł rocznie i jestem zadowolony. Tak szczerze mówiąc to bardziej się opłaca utrzymać ubezpieczenie niż oszczędzać, szczególnie teraz przy tak niskich stopach procentowych.

mimuś00

Posty: 7

 
Od dawna wiem, że ubezpieczenie najbardziej się sprawdza, kiedy ledwie wiążesz koniec z końcem, albo raczej nie jesteś w stanie dobrze oszczędzić. A tak polisa jest tania, a ochroni na ogromne kwoty często.

Kitas

Posty: 2

 
Tylko nie łącz ubezpieczenia z instrumentami rynku kapitałowego, nie wchodź w struktury, bo to porażka na całej linii. Chyba takie produkty nigdy nic sensownego nikomu nie zarobiły.

Szozi

Posty: 16