picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

produkty finansowe, jaki portal

produkty finansowe, jaki portal

Witam serdecznie, znacie może jakąś dobrą stronę poradnikową o produktach finansowych? Chętnie doradzę się w sprawie ubezpieczenia.

Mnert67

Posty: 3

 
Kalkulator ubezpieczeń znajdziesz na każdym dobrym portalu finansowym. Musisz pamiętać, że takie serwisy często współpracują z towarzystwami, więc możesz nie mieć dostępu do wszystkich, ale i tak w ten sposób można znaleźć najtańszą ofertę.

olgierd33

Posty: 6

 
A może wiecie, który z ubezpieczycieli ma na obecną chwilę jakieś promocje, jeżeli chodzi o oc komunikacyjne? Muszę znaleźć coś faktycznie doświadczonego, niemniej jednak jednocześnie niedrogiego. Jeżeli wiecie coś na ten temat, to napiszcie, dajcie znać. Dziękuję.

czerław3

Posty: 12

 
Ja też bez problemu znalazłem ubezpieczenie oc dla firmy. Myślałem, że będzie to dłużej trwało, ale podobnie jak wy, skorzystałem z kalkulatora. Sprawa szybka, niemal błyskawiczna. Polecam, bo to znakomita alternatywa. Poza tym nic cię to nie kosztuje.

fasnnnn9898

Posty: 7

 
I tego się trzymajmy :D Mnie nie przerażają ubezpieczenia. Nie demonizuję poszukiwania tańszej alternatywy, a wręcz przeciwnie – cieszę się, że sprawę mogę rozwiązać samodzielnie.

Selig23

Posty: 17

 
A oc firma? Kompletnie nie znam się na tym, co dokładnie powinno obejmować takie ubezpieczenie, wobec tego jestem tutaj. Może coś poradzicie? Jakie jest teraz najtańsze oc dla firm? Jak wiecie lub korzystacie, napiszcie.

123doer

Posty: 9

 
Produkty finansowe nie są również moją mocną stroną. Choćbym nie wiem ile przeczytał, przestudiował kalkulatorów, to i tak nic z tego nie wiem. Mam jednak to szczęście, że żona ogarnia tę całą kwestię :) Niemniej jednak nie ukrywam, że czytam i szukam ;)

OzZ

Posty: 14

 
Produkty finansowe nie są również moją mocną stroną. Choćbym nie wiem ile przeczytał, przestudiował kalkulatorów, to i tak nic z tego nie wiem. Mam jednak to szczęście, że żona ogarnia tę całą kwestię :) Ale nie ukrywam, że czytam i szukam ;)

EKO-Chatka

Posty: 5

 
Ten portal finansowy to znakomite rozwiązanie, jeśli poszukujesz pomocy w znalezieniu najtańszego OC https://mbrokers.pl. Można skorzystać z kalkulatora lub zadzwonić. Pomoc profesjonalna. W moim przypadku się sprawdziła, dlatego polecam.

enriquess

Posty: 5

 
Teraz mamy niejeden dobry portal finansowy, dlatego jest sporo prościej, niż miało to miejsce kiedyś. Wówczas trzeba było pójść do ubezpieczyciela lub iluś z rzędu i porównać oferty. Teraz mamy dostęp do kalkulatorów, a także serwisów, jakie współpracują z towarzystwami i pomagają wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Alaneq

Posty: 9