picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Cześć! Ubezpieczenie samochodu gdzie najlepiej kupić? Wiem że to trudny temat, bo każdemu wyliczają składki inaczej, ale jakbyście mogli chociaż nadać kierunek moim poszukiwaniom , że się tak poetycko wyrażę, to byłbym kontent ;-)

Black_Riot

Posty: 1

 
Trudno jest znaleźć tę naprawdę najtańszą ofertę jeśli jest ich chyba z pół setki teraz na rynku...mnożą się te firmy ubezpieczniowe jakby za każdą nową firmę była jakaś dopłata rządowa...500 plus czy coś...:>

wigry00

Posty: 5

 
Ubezpieczenia są ostatnio tak koszmarnie drogie, że naprawdę trzeba się nakombinować i naszukać żeby jakkolwiek ta składka była do zaakceptowania. Mi się udało znaleźć tańszą ofertę przez rankomat.pl. Dobre duże zestawienie polis, można w mniej niż 10 minut wypełnić formularz, który trafia do ponad 10 różnych firm i stamtąd dostaje się info zwrotne o cenie dla konkretnego klienta. Bardzo wygodne rozwiązanie, dobrze że są takie rzeczy.

debra76

Posty: 5

 
Mówi się że najgorsze warunki dostają młodzi kierowcy ale są też towarzystwa ubezpieczeniowe które właśnie na początkujących użytkowników 4 kółek się bardziej nastawiają i mają dla nich skrojone warunki. Warto poszukać jeśli ktoś dopiero co niedawno zdał prawko .

pawel253

Posty: 3

 
Najgorszej to mają młodzi kierowcy jeszcze bez jakiegokolwiek doświadczenia i wyjeżdżonych kilometrów. Tutaj trzeba się nastawiać na porządne opłaty za polisy. A jeszcze jeśli ma się szybkie auto z dużą liczbą koni mechanicznych pod maską to już w ogóle ubezpieczalnie lubią sobie doliczyć.

amrmas22

Posty: 7

 
OC/AC wylicza się indywidualnie pod konkretną osobę więc tutaj jeśli powiem że płacę 650 złotych to nic nikomu nie powie, bo ta sama firma wyliczy komuś innemu zupełnie inną stawkę.

Wygodniś22

Posty: 9

 
Nawet nie wiem ile moi rodzice aktualnie płacą za komplet Ac Oc ale wiem że coś ostatnio zmieniali i mieli płacić mniej, ale ile im się udało zaoszczędzić i jak to wygląda w detalach to musiałbym dopytywać.

doprzodu67

Posty: 4

 
Co człowiek to inna opinia na temat konkretnych firm ubezpieczeniowych. Jedni będą zachwalać Axa, a inni z kolei mówić, że – wszędzie tylko nie tam! :-) Jednak to jest zawsze kwestia indywidualnych doświadczeń z konkretną firmą i na tym się buduje pozytywne bądź negatywne opinie potem.

xacax

Posty: 3

 
JA przez wiele lat nie miałem AC i powiem że to była dobra decyzja , inna sprawa że samochód jakim jeździłem też nie był wybitnej klasy ani w idealnej kondycji, ale jak zainwestowałem w nowy z salonu to już Ac było koniecznością.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Nie mam pomysłu gdzie najlepiej po OC aktualnie uderzyć. Ale na pewno warto szukać, poświęcić trochę czasu na te sprawdzanie ofert, choć wiem z autopsji że jest to wyjątkowo nieprzyjemne męczące i nużące zadanie...wolałbym nieraz przekopać ogródek niż siedzieć nad tymi formularzami OC/AC.

begi18

Posty: 4