picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

manicure w Krakowie, polecicie kogoś ?

manicure w Krakowie, polecicie kogoś ?

Gdzie chodzicie na manicure w Krakowie? Poszukuję zaufanej stylistki, która robi znakomite hybrydy :D Ktoś, coś? Czekam.

Dzidzia

Posty: 3

 
Polecam ten salon paznokci https://salonmagja.pl. Naprawdę robią tutaj znakomity manicure, a co więcej według mnie to najlepsze miejsce w Krakowie, w jakim miałam okazję robić paznokcie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Może coś jednak uda się tutaj znaleźć. Kochane piszcie, bo mnie również interesują paznokcie hybrydowe, ale muszę mieć pewność, że zrobi mi je profesjonalna stylistka w Krakowie. Miałam niemały problem po hybrydach zrobionych amatorsko.

Krakus

Posty: 10

 
Super, że temat się rozwinął :) Na pewno zerknę do tych miejsc, jakie tutaj polecacie. Mam nadzieję, że znajdę wspaniałą stylistkę od paznokci hybrydowych. Znam też kilka miejsc w Krakowie, jakie polecają mi koleżanki, więc na pewno już wkrótce kłopot się rozwiąże. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Torbunie24

Posty: 6

 
Wszystko zależy od tego, do kogo udasz się na manicure. Mnie osobiście pasuje kilka salonów w Krakowie i idę tam, gdzie akurat mają wolny termin. Nie wyobrażam sobie czekać :) Tak czy inaczej, hybrydy to super sprawa.

drumer

Posty: 7

 
Amatorka odpada. Wiem o tym również z własnego doświadczenia, dlatego nie polecam robienia paznokci samemu. W Krakowie centrum jest dużo dobrych salonów. Mają jednak zróżnicowane ceny, no i warto poczytać opinie o usługach. Jak coś służę poradą :)

NanoPIK

Posty: 6

 
Też myślałam nad kursem, niemniej jednak chyba nie znajdę na taką naukę czasu. Na obecną chwilę korzystam z usług. Chodzę na paznokcie do super salonu w Krakowie centrum. Chwalę sobie usługi, niemniej jednak fakt, stylistka zna moje oczekiwania jak własną kieszeń :D

kwinto

Posty: 37

 
Wybrałam się ostatnio na manicure do jednego z salonów w Krakowie i muszę powiedzieć, iż jestem mega zadowolona. Przede wszystkim stylistka zaproponowała mi naprawdę sporo stylizacji i nie było słowa o tym, iż tego to się nie da zrobić na pani paznokciach, a tak właśnie miałam już kilka razy.

warter88

Posty: 8