picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sól do kąpieli

Sól do kąpieli

Cześć, czy używacie dodatków do kąpieli i czy coś wam szczególnie pomaga? Zastanawiam się, w jaki sposób mogłabym zrobić takie mini SPA w warunkach domowych :)

Marioleczka

Posty: 1

 
Jak soli używasz do pielęgnacji ciała to warto jeszcze dokupić lepszej jakości krem regeneracyjny. Wtedy masz największą synergię :) Skorzystaj, bo takie połączenie naprawdę dobrze działa.

Hymnny4

Posty: 8

 
Nie żałuj na dobrą sól, bo przy drobnej wprawie możesz sobie zafundować świetny peeling na całe ciało. Wystarczy sól zmieszać, np. z olejem kokosowym. Tak robię i fajny relaks wychodzi z elementem regeneracji :)

Miki

Posty: 6

 
Nie opłaca się samodzielnie robić peelingu solnego, bo tańszy masz bezpośrednio od producenta http://solbochenska.pl/produkty/peeling-solny-do-ciala/peeling-solny-do-ciala/http://solbochenska.pl/produkty/peeling-solny-do-ciala/peeling-solny-do-ciala/ . Uwierz, że porównywałam i do tej pory się zastanawiam, jakim cudem osiągnęli taki poziom. Sama robiłam też peelingi swojego czasu, ale tak dobre nigdy nie wychodziły i zawsze przepłacałam. Teraz mam spokój. To najlepszy polski producent w kategorii soli kosmetycznej. Sprawdź sama, szybko potwierdzisz.

looque66

Posty: 27

 
Warto spróbować i polskich i zagranicznych soli. Sól bocheńska i szczególnie żele z solą bardzo mi pomogły kiedyś w walce z trądzikiem. Używam też himalajskiej, ale bocheńska uważam lepsza i bardziej wydajna. Nie wiem, z jakiego powodu w sumie. Trzeba dopytać u źródła.

Posty: 2

 
Po treningach tylko kąpiel w soli, ale faktycznie z dobrego źródła, od producenta? Lepsze moim zdaniem niż maść rozgrzewająca, no i jest głęboki relaks według moich obserwacji.

Pan_zajaczek

Posty: 19

 
Sól to mnóstwo mikroelementów, które wchłaniają się już podczas kąpieli. Ja akurat mam prysznic u siebie, ale w drugim mieszkaniu u rodziców chętnie z takiego mini SPA korzystam. Od dawna ten sposób znam i moja rodzina też praktycznie cała myje się w soli. Moja mama jest, np. mocniej pobudzona. Mówi, że praktycznie, jak po kawie się czuje, więc każdy pewnie inaczej reaguje.

TomekK

Posty: 5

 
Według mojej wiedzy to sól odtruwa organizm, więc wskazana ludziom z nadwagą, nawet drobną i z wypryskami, trądzikiem, wszelkimi zmianami skórnymi.

Lupusx

Posty: 13

 
Moja babcia dobrą solą do kąpieli praktycznie wyleczyła zapalenie stawów, przynajmniej początku schorzenia. Lekarz dobry polecił od medycyny naturalnej, ale nie jakiś szarlatan. Ludzie od dawna stosowali takie metody regeneracji, więc nie warto z nich rezygnować.

namok

Posty: 9