picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

bótox w marbella, gdzie ??

bótox w marbella, gdzie ??

Chce się poddać zabiegom na bótox w marbella, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Ktoś robił zabiegi w tym mieście?

Wariat

Posty: 4

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, ale ma blisko do Marbelli, dlatego mogę sprawdzić, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze potrzebne, ale kto wie?

Lalka

Posty: 6

 
Można robić różne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Jakoś im bardziej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same znane gwiazdy, które korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

Miki

Posty: 4

 
Słyszałam, że powiększanie ust w Marbelli jest tanie. Nawet jak się wliczy dojazd to wychodzi taniej niż w niejednej klinice w Polsce. To, dlatego jadę tam za tydzień. Opowiem Wam jak wrócę, jakie udało mi się uzyskać efekty. Może przy okazji doradzą mi inne ciekawe zabiegi? Zobaczymy.

Laleczka

Posty: 14

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, lecz ma blisko do Marbelli, zatem mogę zbadać, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze potrzebne, lecz kto wie?

Fowl1990

Posty: 17

 
Dla mnie powiększanie ust w Marbelli było super. Robiła to tutaj http://www.marbea.es/shop/ i wam też polecam. Najlepsze podeście do klienta. Ceny naprawdę bardzo atrakcyjne. Do tego samo miasto piękne.

eGall

Posty: 22

 
Dla mnie Hiszpania za daleko. Robię sobie różne zabiegi na miejscu. Jestem zadowolona. Może nie ten sam prestiż, niemniej jednak jednakże finansowo wychodzi mi to lepiej.

Miluśkooo34

Posty: 8