picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Zauważyłem, że po 30 spadło mi trochę libido. Ćwiczę, sporo biegam, mam w miarę niezłą dietę, ale coś się jednak z tematem dzieje, że nie mogę się przywrócić do porządku. Może suplementacja, ale czym konkretnie?

Yuri20 

Posty: 1

 
Teraz u mężczyzn często jest niestety spadek libido połączony z nadmiernym stresem w domu, w życiu zawodowym. Jak nie uregulujesz spraw życiowych to ciężko wrócić normalnie, spokojnie do łóżka. To nie jest wcale takie proste, a bez wspomagania czasami się po prostu nie da.

guru67

Posty: 3

 
Mi na siłowni jeden kumpel polecił dr Penigreat, bo brał ze względu na duże nasycenie buzdygankiem ziemnym. Po nim mocno siła leci, szybsza regeneracja po treningu. U mnie w łóżku się sprawdzają tabletki i to jak. Przede wszystkim od razu jestem gotowy, dosłownie po jednym dotknięciu. Wcześniej czasami mi stawał, czasami nie (jak to brzmi :D), no ale po tabletkach już wszystko wróciło do normy.

johncena67

Posty: 11

 
Sprawdź, czy ciśnienie ci za bardzo nie rośnie po tabletkach. Bardzo ważna sprawa, bo czasami jest tak, że po uregulowaniu nadciśnieniu wszystko pod względem seksualnym wraca do normy. U mnie przynajmniej tak było.

Wariat

Posty: 2

 
Miłorząb jeszcze sprawdź, bo u mnie okazało się, że uregulował ciśnienie krwi, mikrokrążenie konkretnie mówiąc i lepiej się czułem przy seksie, częściej mi się chciało, a już swoje lata mam.

HalskiPol

Posty: 19

 
Obniżone libido często wynika z diety zbyt mocno nasyconej węglowodanami, szczególnie cukrami. Może warto przeanalizować jadłospis?

jagieloniab0000

Posty: 11

 
Spadek libido u mężczyzn od 35 roku życia mniej więcej to dość naturalny proces, więc nie masz czym, aż tak bardzo się martwić pod względem zdrowotnym. U każdego zaczyna się to szybciej, u innych wolniej.

E-GOista

Posty: 13

 
Zauważyłam, że wy mężczyźni często w ogóle nie ćwiczycie, nie ruszacie się, tylko po pracy do domu i jak ma być dobrze w łóżku? Trzeba się ruszać, bo inaczej nic z tym nie będzie.

Czarek

Posty: 6