picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

medycyna, jaki portal ?

medycyna, jaki portal ?

Witam, szukam ciekawych portali internetowych na temat medycyny. Znacie i polecacie jakieś stronki?

Mariusz

Posty: 2

 
Ja korzystam z jednego serwisu internetowego i od nich czerpię inspirację na zdrową żywności. Sprawdźcie ich stronę http://kompendium-med.pl, może was też coś zaciekawi i zostaniecie tam dużej.

Fifeczek2

Posty: 10

 
Musisz sama podjąć jakieś kroki, aby prowadzić zdrowy tryb życia. Jak wiadomo możesz wchodzić na różne serwisy internetowe i czytać o różnych dietach lub wziąć się za siebie. Wprowadzić do jadłospisu owoce warzywa, a wyeliminować słodycze i napoje słodzone. Trochę ruchu i od razu będziesz inaczej się czuła.

dziubbek56

Posty: 10

 
Na niektórych stronach internetowych naprawdę można znaleźć ciekawe porady medyczne. Z niektórych można się dowiedzieć wiele cennych rzeczy, o których nie wiedziało się całe życie.

Lechu_351

Posty: 14

 
W dzisiejszych czas wiele osób prowadzi takie strony internetowe. Jednak czasami nam się zdarzy tylko, że jakaś strona o medycynie nas zainspiruje i zostajemy tam na dłużej. Ja kilka razy tak miałąm i teraz cały czas przesiaduję na jednej stronie.

Urszulka_56

Posty: 28

 
Strony o medycynie mogą być naprawdę interesujące, szczególnie dla osób, które bardzo interesują się swoim zdrowiem. Dzięki takim serwisom możemy o swoim organizmie dowiedzieć się bardzo dużo cennych informacji.

Annaaa12

Posty: 4

 
Zdrowie jest najważniejsze, zatem rób wszystko, aby było dla ciebie jak najlepiej. Dobrze jest zdrowo się odżywiać, pić wiele wody i dodatkowo zacząć uprawiać, jakiś sport.

Pszemeg

Posty: 45

 
Zdrowie jest najważniejsze, dlatego rób wszystko, aby było dla ciebie jak najlepiej. Dobrze jest zdrowo się odżywiać, pić dużo wody i dodatkowo zacząć uprawiać, jakiś sport.

waleria

Posty: 11