picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Implanty zębów

Implanty zębów

Dzień dobry. Jesteście w stanie polecić mi klinikę, która posiada w swojej ofercie implanty zębów?

dominikk6

Posty: 2

 
Moim zdaniem najlepsze są stałe protezy zębowe. Wystarczy zaledwie krótka rozmowa ze specjalistą, aby się o tym przekonać. Przynajmniej tak było w moim wypadku, ponieważ proteza zdaje egzamin już od kilku lat. Jestem zadowolony.

EpIon7

Posty: 15

 
Planuję wprowadzić sześć implantów, co ma mi umożliwić metoda All-on-6. Mam już nawet wybraną klinikę, która zrealizuje leczenie. Postaram się zdać relację.

Yuri20

Posty: 3

 
W moich wypadku jedynym możliwym rozwiązaniem okazała się proteza ruchoma. Obecnie jestem jej zadowolonym posiadaczem, choć początkowo odczuwałem dość spory dyskomfort.

wisła1905

Posty: 10

 
W konkurencyjnych cenach implanty Śląsk wykonała dla mnie ta klinika: http://zebyw1dzien.pl/opinie/. Moim zdaniem powinniście zainteresować się jej ofertą, bowiem już na pierwszy rzut oka jest atrakcyjna. Klinikę charakteryzuje doświadczone podejście do każdego pacjenta. Polecam!

codePerformance

Posty: 8

 
Pragnę zwrócić uwagę na to, iż niektóre kliniki są w stanie podjąć leczenie implantologiczne w bardzo krótkim czasie. Wstawiałem niedawno implanty zębów, stąd wiem.

Fanatyk

Posty: 8

 
Mam namiary na sprawdzoną klinikę, jeśli w obrębie Waszych zainteresowań pozostają implanty Katowice. Mogę podać Wam nazwę i adres w prywatnej wiadomości - dajcie znać :)

edyta123

Posty: 5

 
Długo zastanawiałem się u kogo wykonać implanty Śląsk. Ostateczną decyzję podjąłem na podstawie rekomendacji, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Bez cienia wątpliwości stanowiły one znaczące ułatwienie. Pozdrawiam serdecznie.

sebastian99

Posty: 9

 
Uważam, że powinniście zainteresować się tym, jak wiele korzyści jest w stanie zagwarantować Wam proteza stała. Myślę, że przekonacie się do jej kandydatury.

andrew66

Posty: 4

 
Pragnę zwrócić uwagę na to, że niektóre kliniki są w stanie podjąć leczenie implantologiczne w bardzo krótkim czasie. Wstawiałem niedawno implanty zębów, stąd wiem.

messi10

Posty: 6