picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Witam! Gdzie w Londynie operują wrastający paznokieć? Macie może jakieś doświadczenie w tej kwestii? Mało to fajna rzecz, bardzo uciążliwa, bolesna...muszę się w końcu tym zająć.

maarcusKing

Posty: 1

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

Smutnyjoe

Posty: 26

 
Nie wiem kogo polecić akurat problemów tego typu ze zdrowiem to nie mialem jeszcze. I oby tak zostało bo akurat za służbą zdrowią – jakąkolwiek polską czy angielską to nie przepadam , unikam jak ognia.

Pszemeg

Posty: 17

 
System zdrowony w Polsce jest przeciążony I prędzej czy później to walnie moim zdaniem. Albo coś się zmieni, albo będzie tylko gorzej. Jak słyszę że lekarze pracują po kilkanaście godzin na dobę...to jak mają mieć potem cierpliwość do pacjenta jak ledwo stoją na nogach?

Ticket2Hell

Posty: 18

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

Yuri20

Posty: 6

 
Podpowiem tę klinikę co jest w Clapham, mam na myśli ich -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Usuwają wrastające paznokcie, ale też leczą z hemorodiów, usuwają blizny, ogolnei mają nowoczesne lasery na stanie którymi można podziałać przy całej masie różnych problemów, narośli i innych defektow.

Miki789

Posty: 3

 
Ja to akurat żadnych problemów skórnych czy z paznokciami to nie mam, ale ostatnio coraz trudniej jest mi się wyspać. Śpię po 8-9 godzin i budzę się pół przytomny. Co to może być?

SABUR

Posty: 19

 
Na lekarza łatwiej trafić dobrego w UK niż w Polsce. Nie wiem z czego to wynika ale mam takie odczucia że tutaj jakby bardziej ludziom zależy na pacjencie, też nie są tak obłożeni pracą, więcej czasu poświęcają podczas wizyty na rozmowę.

Annaaa12

Posty: 6