picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zabiegi medycyny estetycznej Warzawa

Zabiegi medycyny estetycznej Warzawa

Dziewczyny pierwszy raz wybieram się do gabinetu medycyny estetycznej i zastanawiam się, jak wygląda taka współpraca? Czy konsultacja jest bezpłatna, jak w ogóle wybrałyście pod siebie zabieg, na co zwracałyście uwagę?

Marioleczka

Posty: 1

 
Przeciwwskazania to nie żarty. Warto nawet z rodzinnym pogadać, jak jakieś większe odmładzanie planujesz.

Klarka34

Posty: 11

 
Spróbuj na pierwszy raz bezinwazyjny lifting. Jak dobrze wybierzesz to masz praktycznie wyniki porównywalne do operacji plastycznej.

zoferek

Posty: 35

 
Zamykanie naczynek krwionośnych to idealna opcja dla cery wrażliwej. Można też zrezygnować na jakiś czas z makijażu.

marek

Posty: 11

 
Sprawdź, czy po zabiegu nie robisz się czerwona na kilka dni :) Jak wychodziły gabinety medycyny estetycznej to widziałam sporo kobiet w pracy, które po prostu przypominały buraka :D Niezbyt komfortowa sprawa.

Gucio

Posty: 16

 
Prawda jest taka, że wiele kobiet próbuje ukryć niedoskonałości skóry makijażem, a to tylko pogarsza sprawę. Medycyna estetyczna jest lepszym podejściem.

Szarowy22

Posty: 6

 
Do laserowych technologii odmładzana się odwołałam u siebie i przyznam, że super sprawa, zero skutków ubocznych, skóra nie jest czerwona. Można normalnie wrócić do pracy.

syrena88

Posty: 6

 
Byłam na https://www.teambeauty.pl/ulthera-deep-see i przyznam, że działa nawet głębiej od najpopularniejszych wypełniaczy. Nawet, jak masz duże braki w wyglądzie to zadziała. Wytłumaczyli mi na bezpłatnych konsultacjach, jak to wszystko działa, na co mogę się przygotować. Po tym zabiegu twoja skóra odświeża kolagen, tak można powiedzieć. Najlepiej robić po 30, 40, a nawet później.

pawel253

Posty: 7

 
Można zawsze bezpłatnie pogadać. Teraz też możesz szybko przejrzeć jakość sprzętu wykorzystywanego przez konkretny gabinet medycyny estetycznej. Opłaca się to zrobić.

piehoot

Posty: 17

 
W Warszawie jest wysoka jakość salonów piękna. Mnóstwo ludzi zza granicy wpada się odświeżyć. U mnie w sąsiedztwie standard

Lupusx

Posty: 13