picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotograf ślubny zielona góra, gdzie ?

fotograf ślubny zielona góra, gdzie ?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi jakiegoś fotografa ślubnego w Zielonej Górze?

89ostry89

Posty: 2

 
Musicie pamiętać, że podejmując współpracę z kamerzystą w Zielonej Górze powinniście podpisać z nim umowę. W przeciwnym wypadku możecie mieć problem, aby wyegzekwować cokolwiek.

Nowa

Posty: 3

 
Do tej pory nie był mi potrzebny kamerzysta w Zielonej Górze. Teraz chcemy mieć pamiątkę ze zbliżającego się ślubu i ślubu. Nerwowo szukam najlepszego kamerzysty...

namok

Posty: 8

 
Na lokalnym rynku liderem, jeśli chodzi o wideofilmowanie w Zielonej Górze jest to studio: kr-foto.pl. Współpracowałem z nim - nie mam najmniejszych zastrzeżeń!

mokwas

Posty: 24

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy interesowała mnie fotografia ślubna w Zielonej Górze. Po przeczytaniu Waszych opinii było zdecydowanie łatwiej.

Francuzik3

Posty: 26

 
Chętnie zaprezentuję Wam wykonane dla nas fotografie ślubne w Zielonej Górze. Mam porównanie, albowiem znajomi brali ślub w tym samym okresie. Muszę przyznać, że nasze fotografie są zdecydowanie niezwyklej spektakularne, choć mogę nie być w 100% obiektywny.

ghjss

Posty: 37

 
Zastanówcie się nad tym, kto jest zdecydowanie najlepszy, gdy w rachubę wchodzi fotografia ślubna w Zielonej Górze. Przed podjęciem ostatecznej decyzji polecam skontaktować się z branymi pod uwagę fotografami - mogą nie mieć wolnych terminów.

Bojo45

Posty: 15