picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

laboratorium fotograficzne Kraków, gdzie ?

laboratorium fotograficzne Kraków, gdzie ?

Szukam jakiegoś rzetelnego laboratorium fotograficznego w Krakowie. Może macie dobre doświadczenia z jakimś miejscem?

Babeczka

Posty: 1

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, że opiniujecie się te firmy, bo inaczej miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z wywoływania zdjęć. Bardzo zależy mi na jakości, bo to zdjęcia z chrztu.

rraptofil

Posty: 4

 
Liczyłem na zdecydowanie wiecej ofert odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie powoduję zdjęć, ale jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

ojojoj56

Posty: 6

 
Jakość zdjęć zależy nie tylko od nas, jak je wykonamy, ale od sprzętu, na jakim są one wywoływane. Można poczytać o tym na wielu rzetelnych stronach o fotografii. Dlatego ja też zdobyłam się na przeglądnięcie opinii o każdym laboratorium fotograficznym w Nowej Hucie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na marne. Przy większej ilości odbitek, trochę trzeba za nie zapłacić.

serwus45

Posty: 5

 
Jak już sprawiać fotografie, to w dobrej jakości. Teraz sporo rzadziej to robimy, więc temat akurat wpisał się w moje potrzeby :D Muszę wykonać album dziecku i zależy mi na świetnym punkcie, w jakim będę miała pewność, że odbitki nie tylko będą śliczne, ale też trwałe. Śledzę wątek odbitek w Krakowie i serdecznie pozdrawiam.

begi18

Posty: 6

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, jakie zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

warter88

Posty: 10

 
Zdjęcia do dokumentów M1. Ja tylko tutaj korzystam, jak jestem zmuszona czy ktoś z mojej rodziny. Szybka realizacja, a człowiek wygląda na zdjęciu jak człowiek :D Jeszcze nie miałam złych doświadczeń z tym punktem.

olidaks

Posty: 12

 
Też dużo dobrego słyszałem o laboratorium fotograficznym M1. Na razie kompletuję zdjęcia do wywoływania i będę musiał skorzystać z jakiegoś profesjonalnego punktu.

74erns

Posty: 2

 
To najlepszy fotograf w Krakowie, z jakim miałem styczność http://fotograf-m1.pl. Zdjęcia zawsze zgodnie z umówionym terminem. Bardzo ważne jest to, że w punkcie potrafią doradzić. Jak coś jest nie tak z plikiem, też potrafią pomóc. Uratowali mi cenne dla mnie zdjęcia. Miejsce godne polecenia. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 4

 
Miałem dużo wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać zdjęcia do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to dużo ofert. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

ernest00

Posty: 6