picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

foto studio ??

foto studio ??

Potrzebne mi jakieś sprawdzone foto studio? Kogo polecacie w Warszawie? Zależy mi na najwyższej jakości usług.

Różyczka

Posty: 1

 
Z tego, co się orientuję, to fotograf na Niepodległości jest całkiem okej. Mają dość szeroką ofertę również fotografie na gadżetach. Dla mnie najważniejsza jest cena przy większej ilości zdjęć do wywołania. Korzystam z jednego punktu od lat i nie narzekam. Mam nawet rabat ;)

Black_Riot

Posty: 4

 
Na pewno zerknę na stronę i ofertę. Zależy mi na jakości, bo to dla mnie pamiątka, więc nie mogę udać się do pierwszego lepszego foto studia. Ślicznie dziękuję za pomoc. Może rzeczywiście uda się wywołać te negatywy.

Mariusz

Posty: 11

 
www.foto-studio158.pl to link do strony bardzo dobrego foto studia 156. Mają szeroki zakres usług. Wykonują zdjęcia do dokumentów, na których wychodzi się bardzo dobrze. Polecam.

lechita665

Posty: 8

 
Można się jeszcze zapoznać z opiniami na temat studio 156. Z własnego doświadczenia polecam, ponieważ wywoływałam u nich mnóstwo zdjęć. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, bo to sprawdzony zakład foto.

NowePRO

Posty: 27

 
Mnie też przydałby się dobry fotograf gdzieś koło Pola Mokotowskiego. Mam dużo starych negatywów do wywołania. Nie wiem jednak, gdzie się udać, żeby mieć pewność, iż choć to stare negatywy dadzą radę. Zależy mi na tych zdjęciach, albowiem to pamiątka. Jak coś wiecie na ten temat, to dajcie znać. Dziękuję.

pawel253

Posty: 3

 
Podobnie u mnie. Chodziło o zwyczajne zdjęcie do dokumentu i nie byłam zadowolona. Zrobiłam w trzech miejscach. Może naprawdę pasowałoby poszukać jakiegoś sprawdzonego foto studia.

idzepeto

Posty: 26