picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

biokominki wolnostojące, polecicie sklep ?

biokominki wolnostojące, polecicie sklep ?

Nie wiem czy kupować biokominek wolnostojący? Chce taki mały żeby stał sobie na stole w pokoju i żeby nadawał nastrój.

dada45

Posty: 1

 
Jeżeli mam wybierać kominek to na drewno. Nie chce bomby gazowej w salonie. Jeżeli chodzi o kominek na paliwo to mam dzieci i psa i wiem, iż to by się źle zakończyło, wobec tego albo prawdziwy kominek albo żaden. Takie mam zdanie na ten temat, niemniej jednak przecież każdy ma inne wymagania i każdy ma inne możliwości.

micko

Posty: 11

 
Nie wiem, co ludzie widzą w kominkach? Mnie się to jakoś nie podoba. Jeszcze ten na paliwo w wersji mikro to może tak, natomiast na gaz albo na drewno? To nie dla mnie. Wolę wybrać się na grilla do znajomych i wrócić do domu gdzie nie ma przykrego zapachu. Do tego przecież taka instalacja sporo kosztuje.

labuh

Posty: 6

 
Kominek zasilany prądem widziałem gdzieś u fryzjera. Wygląda ładnie, ale nigdy nie grzał także nie wiem czy grzeje czy tylko świeci?

liomrtyu

Posty: 8

 
Kupowałem kominki elektryczne u nich https://www.wkladykominkowe.net.pl/261-kominki-elektryczne. Mają różne modele, dlatego jestem zadowolony. Doradzili mi i teraz, na co dzień mogę korzystać ze swojego kominka. Wychodzi to bardzo tanio.

beata77

Posty: 7

 
Znajomi mają wkład kominkowy na gaz i mówią, że dobrze się spisuje. Z tym, że oni nie korzystają z gazu z sieci tylko butle LPG mają na działce. Dogrzewają się tym i mówią, że wcale to im jakoś bardzo drogo nie wychodzi. Sam chyba się tym też zainteresuje.

Acclaim

Posty: 10

 
Jeśli kominek elektryczny ma być, jako ozdoba to się nadaje. Prąd tani nie jest, dlatego dogrzewanie raz na jakiś czas może i ma sens. Lepiej jednak wybrać biokominek, bo jest tańszy i nie trzeba do niego mocnej instalacji elektrycznej.

Kitas 

Posty: 3

 
Korzystam z gazu w kominku i nie ma zapachu, natomiast za to jest wysoka kaloryczność, wobec tego takie rozwiązanie mogą wszystkim polecić, bo pożądane byłoby.

imbertos

Posty: 9

 
Znajomi mają wkład kominkowy na gaz i mówią, iż dobrze się spisuje. Z tym, iż oni nie korzystają z gazu z sieci tylko butle LPG mają na działce. Dogrzewają się tym i mówią, iż wcale to im jakoś bardzo drogo nie wychodzi. Sam chyba się tym też zainteresuje.

Posty: 10

 
Prąd według mnie jest za drogi i raczej bym na dogrzewanie kominka nie założył, lecz jeśli ktoś nie ma innego wyjścia albo ma go tylko do ozdoby to ma to jak najbardziej sens. Wygląda, co faktycznie ładnie.

Jarko445

Posty: 7