picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

srebro biżuteria, gdzie kupię?

srebro biżuteria, gdzie kupię?

Jaki sklep polecacie, jeśli zależy mi na zakupie wysokiej jakości srebra, potrzebna mi biżuteria na wesele – coś naprawdę oryginalnego :)

Dzidzia

Posty: 2

 
Ja też kocham srebro, zwłaszcza gdy biżuteria jest uszlachetniana kamieniami. Podobają mi się markazyty, bo do złudzenia przypominają diamenty. Jeśli tylko mam fundusze, zawsze robię sobie przyjemność w postaci zakupu nowej pary kolczyków, jakiejś stylowej bransoletki czy pierścionka.

Sewerynus

Posty: 13

 
Wolę srebrną biżuterię, bowiem jest niezwyklej uniwersalna od złotej. Zakładam ją także do pracy, jak i na nadzwyczajne okazje. Uwielbiam dodatki zdobione markazytami i topazami, bowiem pasują do sporo strojów. Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Super, że odnalazłam tyle bratnich dusz, albowiem ja też kocham biżuterię srebrną. Jestem maniaczką pierścionków. Mam ich sporą kolekcję, a teraz poluję na jakiś naprawdę trendy model. Może coś polecacie? Czekam.

namok

Posty: 5

 
Porównałam ceny i za kolczyki z markazytami musiałabym zapłacić dużo więcej w tradycyjnym sklepie. Znalazłam sobie taką fajną, zaufaną hurtownię i tam robię zakupy, jeśli potrzebuję czegoś nowego lub na prezent. Dla stałych klientów oferują duże promocje, z których regularnie korzystam :D

Black_Riot

Posty: 6

 
Ostatni kupowanie biżuterii srebrnej mile mnie zaskoczył. Jest ładniejsza niż na zdjęciach :) Polecam pierścionki z tego sklepu https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna-pierscionki. Cena i jakość – ekstra.

Mariusz

Posty: 10

 
Porównałam ceny i za kolczyki z markazytami musiałabym zapłacić sporo więcej w tradycyjnym sklepie. Odszukałam sobie taką fajną, zaufaną hurtownię i tam robię zakupy, jeżeli potrzebuję czegoś nowego lub na prezent. Dla stałych klientów oferują duże promocje, z których regularnie korzystam :D

labuh

Posty: 10

 
Srebrna biżuteria to piękne, uniwersalne dodatki, dlatego właśnie je lubię. Ich uniwersalność pozwala mi nosić srebro do każdej stylizacji. Na pewno sprawdzę, które nowości polecacie?

Ptaszyna

Posty: 6

 
Nie wiem, jak wy, ale ja najbardziej lubię oryginalną biżuterię srebrną. Podobają mi się wyszukane modele pierścionków, bo od wielu lat gustuję właśnie w tego rodzaju ozdobach. Mam ogromną ilość pierścionków i manię ich kupowania.

raptofil

Posty: 25

 
Obecnie bardzo modne są duże modele. Trendy biżuteria srebrna do naprawdę duże kolczyki zdobione kamieniami. Mnie pasują markazyty. Są takie urocze i stylowe jak diamenty. Niedługo mam w rodzinie wesele i zamierzam kupić sobie coś właśnie w tym stylu.

Laleczka

Posty: 7