picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sklep z porcelaną, jaki ?

sklep z porcelaną, jaki ?

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z porcelaną. Chodzi mi o oryginalne zastawy stołowe naszych polskich fabryk.

Mamuśka

Posty: 1

 
A jeśli chodzi o coś klasycznego, to polecam Chodzież Iwona. To porcelana, którą możesz kupić ze złotą lub platynową linią. Jest też linia ze zdobieniami kwiatowymi, ale jak wiadomo, taka nie zawsze się sprawdzi. Przyjrzyj się tym dwóm serwisom, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Gustowne kształty i klasa :)

miki77

Posty: 10

 
Sprawdź sobie też Duo Porto porcelanę. Taką wybrałam właśnie w ramach wystawnego przyjęcia. Polecam, bowiem to zupełnie jakościowa porcelana, którą można kupić w całkiem przystępnej cenie.

labuh

Posty: 14

 
Ja także muszę wybrać jakąś porcelanę na prezent i zastanawiam się nad marką Lubiana. Podoba mi się kilka kolekcji. Całkiem do rzeczy jest Lubiana Opera. Ma taki fikuśny kształt i sporo naczyń do skompletowania na sztuki. I mam pytanie, czy takie naczynia wygodnie się użytkuje właśnie z uwagi na ten dość skomplikowany kształt.

345_14

Posty: 7

 
No właśnie :) Niemniej jednak jak już kupisz taką zastawę, to masz pewność, że będziesz ją użytkować przez lata. Polska porcelana naszych znanych i cenionych fabryk jest odporna na stłuczenia. Z własnego doświadczenia polecam Lubiana Celebration. Niesamowita porcelana, piękna i nowoczesna.

Puch23

Posty: 13

 
Kolekcję Chodzież Iwona nabyłam w tym miejscu https://hurtowniaporcelany.pl/447-chodziez-iwona-0026. Jestem zadowolona, albowiem przede wszystkim to kapitalna oferta oryginalnych naczyń w porządnej cenie.

mniszekk6

Posty: 5

 
Kupiłam serwis Chodzież Iwona ze złotą linią. Wreszcie mam powody, żeby robić przyjęcia :) A tak na poważnie, to naprawdę niesłychanie stylowy i elegancki serwis, który zawsze się sprawdzi bez różnicy na okazję. Kawa w takiej filiżance rzeczywiście smakuje zdecydowanie lepiej :D

WiQ111

Posty: 19