picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kamienne dywany, polecicie ?

kamienne dywany, polecicie ?

Widziałem w telewizji kamienne dywany i zastanawiamy się czy łatwo coś takiego można na tarasie zrobić?

Polaczek90

Posty: 2

 
Próbowałem sam zrobić żywiczny dywan, ale to wcale nie jest takie proste. Miałem materiały, ale to okazało się za mało. Jednak trzeba do tego wzywać kogoś, kto się naprawdę na tym zna i jest chętny do pomocy.

Czarek

Posty: 12

 
Zwykły kamień w żaden sposób się nie nadaje do takiego zadania. Wiem, że firma, która ma wszystkie potrzebne materiały do wykonania dywanu kamiennego ma włoski kamień. Podobno jest najlepszy, dlatego jeśli decydujecie się na dywan to wybierajcie najtrwalsze i najlepsze materiały. Wtedy są z tego same pozytywne efekty.

Boberkowy

Posty: 6

 
Mam kamienny dywan i wygląda naprawdę jak dywan. Ma super wzory i ludzie jak do mnie przychodzą to nie wiedzą, co to jest. Mnie się bardzo podoba, dlatego polecam.

TomekK

Posty: 3

 
Bawiłem się kiedyś żywicą i wiem, że to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Mała powierzchnia mi nie wyszła, a co dopiero jak chciałbym robić taras. Lepiej dać to specjalistom, którzy przyjadą i bardzo szybko wykonają prace.

Jasieczek23

Posty: 2

 
Mam kamienny dywan i wygląda rzeczywiście jak dywan. Ma super wzory i ludzie jak do mnie przychodzą to nie wiedzą, co to jest. Mnie się niesłychanie podoba, wobec tego polecam.

amrmas22

Posty: 9

 
Mam kamienny dywan od dawna. Żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne. Nawet sroga zima nic nie uszkodziła, zatem polecam taką ozdobę na taras albo na schody.

Lalka

Posty: 14

 
Jeśli ktoś chce znaleźć materiały i ekipę do dywanów żywicznych to na https://dywanyzywiczne.pl czekają. Korzystałem z ich usług i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dali radę efekty są super, dlatego warto ich wybrać.

Ticket2Hell

Posty: 17

 
Znajomy ma schody i od lat wyglądają cały czas bardzo dobrze. Kluczem do sukcesu jest nie tylko najlepszy materiał, ale również ekipa. Im ktoś ma większe doświadczenie tym lepiej, bo to przekłada się na efekty. Lepiej jest dopłacić, ale mieć pewność, że było warto.

Black_Riot

Posty: 10