picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

łazienki promocje, jaki sklep ?

łazienki promocje, jaki sklep ?

Szukam wyposażenia do łazienek w dobrej cenie. Orientujecie się w promocjach? Jak coś, podeślijcie adres. Dziękuję :)

Lalka

Posty: 2

 
Niestety ja też mam ograniczony budżet, a remont zbliża się wielkimi krokami. Na szczęście widzę, przeglądając strony sklepów z asortymentem do łazienek, że promocje nie są rzadkie. To towar, który bardzo często jest w cenach promocyjnych. Jak macie jakieś konkretne propozycje, to nie będę miał nic przeciwko temu :D

Klara323

Posty: 12

 
A jaki to dobry salon łazienkowy? Mnie interesowałby jakiś z Białegostoku, ponieważ mógłbym wtedy podjechać i zerknąć, jak to wszystko wygląda i ewentualnie też dopytać od razu.

wisła1905

Posty: 11

 
Polecam zajrzeć tutaj http://www.sklepkati.pl/promocje.html. Naprawdę całkiem tani sklep internetowy, dokładnie salon łazienkowy w Białymstoku, gdzie kupisz wszystko i to w dobrej cenie.

artoor

Posty: 17

 
Ja też właśnie szukam stelaża podtynkowego. Koniecznie muszę zapoznać się z producentami. Poczytać o nich trochę, bo to mój pierwszy generalny remont i zmiany wyposażenia. Nie znam się. Może polecacie konkretne marki. Muszę zastrzec, że cena odgrywa znaczącą rolę ;)

Kitas

Posty: 8

 
Na nieszczęście ja też mam ograniczony budżet, a remont zbliża się wielkimi krokami. Na szczęście widzę, przeglądając strony sklepów z asortymentem do łazienek, że promocje nie są rzadkie. To towar, który bardzo wielokrotnie jest w cenach promocyjnych. Jak macie jakieś konkretne propozycje, to nie będę miał nic przeciwko temu :D

Elumino56

Posty: 4

 
Na pytanie o Hansgrohe Novus odpowiadam, iż bardzo dobrze się użytkuje. Poza tym cenowo nie jest to droga linia baterii. Do naszej łazienki wystarczająca jakość, design właściwy, więc nie narzekamy. Polecam zakupy online, bowiem wtedy jest jeszcze taniej, a wysyłka w niektórych za free.

ilor45

Posty: 6

 
Polecam salon Blu z Białegostoku. Mają sklep online, gdzie zawsze są mega promocje. Można korzystać bez obaw, bo już niejednej osobie z rodziny i znajomych polecałem. Sam kupiłem u nich wyposażenie łazienki i wc. Mają szeroki asortyment. Służą też naprawdę fachową poradą.

labuh

Posty: 6

 
Też uważam, iż produkty Laufen są godne uwagi. Zdecydowaliśmy się na laufen H8669560000001 w komplecie z miską wiszącą. Nie zapłaciliśmy sporo tak, jak myśleliśmy, iż będzie trzeba za taką jakość.

MisiekKce

Posty: 13

 
A jaki to dobry salon łazienkowy? Mnie interesowałby jakiś z Białegostoku, ponieważ mógłbym wtedy podjechać i zerknąć, jak to wszystko wygląda i ewentualnie też dopytać od razu.

Buła

Posty: 22