picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Deski tarasowe

Deski tarasowe

Cześć! Potrzebuję się poradzić w kwestii deski na taras przy domu. Co polecacie? Naturalne drewno jest najlepszym rozwiązaniem według Was czy lepiej jednak zainwestować w jakiś kompozyt? Jeśli kompozyt, to który dokładnie bo jest ich sporo....?

labuh 

Posty: 3

 
Chodzi za mną taka drewniana podłoga na tarasie, na pewno fajnie to wygląda, drewno jest ciepłym tworzywem, robi bardzo kameralny przytulny klimat.

Lizerazzz

Posty: 20

 
Już się jakiś czas temu rozglądałem za jakąś dobrą podłogą na taras zjeździłem pół miasta po różnych budowlanych sieciówkach ale powiem że nic mnie nie szczególnie nie przekonało. Albo drogo, albo kicha z jakością.

Tarzan.JJ

Posty: 4

 
Takie deseczki na tarasie to bardzo fajna opcja można rano wyjść sobie na kawkę na boso, usiąść na świeżym powietrzu, taka podłoga jest ciepła przyjemna w dotyku, super.

Smutnyjoe

Posty: 26

 
Nie mam pomysłu skąd by zamówić taką podłogę na taras czy werandę...a w zasadzie to czym się różnie taras od werandy i jeszcze od balkonu? Czy to jest to samo? Podobny problem mam z rozróżnieniem tapczanu od wersalki i od kanapy....:)

Alibas67

Posty: 3

 
Będę chciał sobie też taras wyłożyć jakąś dobrą deską i w sumie to mam troche obaw jak taka podłoga będzie sobie radzić w perspektywie iluś tam lat. Bo że sezon czy dwa przetrwa to raczej jestem spokojny ale czy po 5 latach też będzie dobrze wyglądać, o to jest pytanie ;)

Maciejoo

Posty: 5

 
Jak dla mnie w temacie desek tarasowych to bardzo dobry stosunek ceny do jakości ma w tym momencie Tardex -http://tardex-wpc.pl. Zamawiamy u nich większe ilości, robią nam deski na wymiar, od 1 metra do nawet sześciu metrów. Nie ma problemu z montażem szybko to idzie myślę, że nawet zupełny amator da sobie radę z instalację takiej podłogi na tarasie.

Yuri20

Posty: 6

 
Deski to mają na pewno ten plus że szybko się je montuje, nie ma tyle zabawy jak przy różnego typu płytach gdzie trzeba kleić równać i tak dalej, to już jest bardziej robota dla fachowca. Deski sobie każdy sam zainstaluje.

Anno Domini

Posty: 15