picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Białe panele

Białe panele

Witam. Zastanawiam się nad tym, aby zakupić białe panele, ale nie jestem zdecydowana.

Czy Waszym zdaniem warto?

Fanatyk

Posty: 16

 
Dziwi mnie fakt, że klienci tak małą uwagę przykładają do podkładów pod panele. Przecież to właśnie od jakości zastosowanego podkładu zależy to czy podłoga będzie cicha i posłuży nam przez wiele lat. Mam wrażenie, że duże grono klientów nie jest po prostu świadomych, co jest istotne na etapie wyboru paneli.

Mantix56

Posty: 26

 
Nie mam wątpliwości, iż porządne panele nie kosztują 20-30 zł za metr kwadratowy, a klienci mogą być z perspektywy czasu rozczarowani takim wyborem. Takie podłogi łatwo ulegają eksploatacji, co na pewno nie będzie zadowalające dla klientów.

irek1981

Posty: 22

 
Chyba priorytetem każdego klienta są porządne panele podłogowe, natomiast wybór takich nie jest prosty. Zdarzyło mi się kilkukrotnie trafić do sklepu z panelami podłogowymi, gdzie sprzedawca chciał wcisnąć mi kiepskie panele, jakie zupełnie nie odpowiadały moim potrzebom.

Polecam omijać takie miejsca.

zoferek

Posty: 22

 
Zupełnie nie żałuję tego, że w moim domu odnalazły się białe panele podłogowe.

Pragnę jednocześnie polecić sklep: http://podlogi24.net/wineo-witex-biae,-matowe,-kafle-85x33cm-panele-podlogowe-chc500cm-color-o_1409.html, bez którego nie zrealizowałbym swojego marzenia, albowiem tylko tu odszukałem pożądane panele w cenie, jaka mieściła się w moich możliwościach.

GGregbard

Posty: 9

 
Niesłychanie trudno jest wskazać najlepsze panele, bo niedawno znajomy zapytał mnie o takie. Spore znaczenie ma pomiędzy innymi klasa ścieralności, klasa użyteczności, a także wiele innych parametrów, jakie mogą być kluczowe w naszej indywidualnej sytuacji. Sam wybierałem między panelami drewnianymi a drewnopochodnymi.

Zlomex

Posty: 20

 
Ze własnej strony mogę polecić panele podłogowe imitujące drewno, jakie sprawdziły się w naszym salonie. Możemy zarekomendować to rozwiązanie, bowiem taką podłogę ułożyliśmy kilka lat temu, a po upływie czasu w ogóle nie widać, iż została ona w jakikolwiek sposób sfatygowana, choć spodziewaliśmy się, iż tak może być.

Aweeee

Posty: 38