picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Proszę o pomoc odnośnie rejestratora czasu pracy ?

Proszę o pomoc odnośnie rejestratora czasu pracy ?

Witam. Czy znacie jakąś sprawdzoną firmę, która będzie mogła zaproponować mi rejestrator czasu pracy?

edmundzio

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia, który rejestrator czasu pracy powinienem wybrać. Wiem, że na rynku jest kilka firm, jakie mają interesujące produkty i zapewniają wysoką jakość urządzeń.

transerwis

Posty: 14

 
Mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować rejestrator czasu pracy, który oferuje ta firma: http://www.bluetek.pl. To sprawdzona propozycja, która jest godna uwagi.

MisiekKce

Posty: 6

 
W przypadku mojej działalności sporym problemem była ewidencja czasu pracy. Na szczęście znajomy zaproponował mi usługi firmy, które potrafią wszystko zautomatyzować. Nie powiem, że zapłaciłem mało za odpowiedni system, jednak jestem bardzo zadowolony.

warter88

Posty: 8

 
Są działalności, w których wypadku skuteczny system rcp pozostaje absolutnie niezbędny. Z drugiej strony w przypadku niektórych działalności gospodarczych najprawdopodobniej wcale on się nie sprawdzi.

sląskwroc88

Posty: 8

 
Niesamowicie trudnym pytaniem jest poruszenie kwestii ewidencji czasu pracy i tego, w jaki sposób podziała ona na pracowników. Do tej pory nie rejestrowaliśmy czasu pracy w ten sposób i nie wiem czy taka inwestycja jest uzasadniona i w ogóle ma sens.

Weronika_34

Posty: 32

 
Są działalności, w jakich przypadku skuteczny system rcp pozostaje absolutnie niezbędny. Z drugiej strony w wypadku poniektórych działalności gospodarczych najprawdopodobniej wcale on się nie sprawdzi.

monichś

Posty: 16

 
Dużym wyzwaniem z mojego punktu widzenia jako właściciela firmy było znalezienie systemu, który nienagannie działałby jako ewidencja czasu pracy. To fakt.

Lupusx

Posty: 8

 
Myślę, iż system rcp to idealna propozycja, gdy firma zatrudnia co najmniej kilkanaście ludzi. Gdy zatrudnia mniejszą liczbę pracowników może okazać się, że zastosowanie systemu nie ma sensu.

E-GOista

Posty: 13

 
Wysoki poziom organizacji firmy był moim priorytetem. Na szczęście udało mi się go osiągnąć, choć bardzo pomocny w tym zakresie okazał się rejestrator czasu pracy. Nie wydałem na niego przesadnie dużo, jednak dał on bardzo wiele korzyści i uprościł sporo kwestii.

23-Obert

Posty: 7